You are not connected. Please login or register

Enrique Iglesias odustao od posla sudije u “Američkom idolu”

+2
stella luna.
Marco.Essential♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Enrique Iglesias odustao od posla sudije u “Američkom idolu” SIPA_sipausa30073641_000009

Popularni talant šou želeo je da angažuje latino pevača, ali su pregovori s njim propali iz nepoznatog razloga.
Enrique je već viđen kao četvrti sudija koji bi se pridružio je Mariah Carey, Nicki Minaj i Keithu Urbanu, ali će na njegovo mesto ipak doći Randy Jackson. Pevaču je navodno nuđeno 4 miliona dolara, ali ta cifra očigledno ga nije dovoljno motivisala da prihvati posao.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Šteta.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pevaču je navodno nuđeno 4 miliona dolara, ali ta cifra očigledno ga nije dovoljno motivisala da prihvati posao.
Meni bi 4 miliona bila sasvim dovoljna motivacija,hvala lepo Enrique Iglesias odustao od posla sudije u “Američkom idolu” 364988687

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro, njegova stvar..

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Bas mi je zao sto nece biti. Mislim da bi se on odlicno uklopio uz ostale sudije.:)

A ne verujem da je odbio ztao sto mu je 4 miliona dolara bilo malo. I mislim da uopste nije stvar u novcu. U ostalom, mozda je tako i bilo, ali meni Enrique ne izgleda kao takav covek. Sudija treba da bude onaj ko zna da obavlja taj posao i koji zeli da obavlja taj posao. A ja mislim da bi svi to zeleli.:)

https://weheartit.com/KrisVukovic

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

$AnjA wrote:
Pevaču je navodno nuđeno 4 miliona dolara, ali ta cifra očigledno ga nije dovoljno motivisala da prihvati posao.
Meni bi 4 miliona bila sasvim dovoljna motivacija,hvala lepo Enrique Iglesias odustao od posla sudije u “Američkom idolu” 364988687
Hahaha,takodje :3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum