You are not connected. Please login or register

Robbie Williams: Ljubav i ogorčenost prema One Directionu

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Robbie Williams: Ljubav i ogorčenost prema One Directionu FFN_FLYNETUK_Williams_Robbie_081712_50861009
Ako neko razume kroz šta trenutno prolaze članovi benda One Direction onda je to njihov kolega Robbie Williams.
Robbie Williams: Ljubav i ogorčenost prema One Directionu 8377775radioone09wenn407
Tokom devedesetih godina prošlog veka Take That su uživali sličan nivo popularnosti kao 1D, a posebna priča je Harry Styles koji dobija neviđenu količinu medijske pažnje. Govoreći za The Sun, Robbie je rekao: “Normalno je da će nekog momka u bojbendu jednom porediti sa mnom. On samo uživa u svemu. Gledam Harryja kroz oči ogorčenog čoveka koji stari, oženjen je i ne može više sve to da radi.”
Robbie Williams: Ljubav i ogorčenost prema One Directionu Ffnflynetukwilliamsrobbi
“Takođe, jako volim njega i One Direction. Na grafikonu, ljubav je jača od ogorčenosti, ali ogorčenost je prisutna”, priznao je Robbie da pomalo zavidi svom mlađem kolegi.

Bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa vjerujem da bi i on volio biti mlađi, zarađivati koliko i oni i opet biti popularan kao nekada ;D

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:Pa vjerujem da bi i on volio biti mlađi, zarađivati koliko i oni i opet biti popularan kao nekada ;D
Da,mada ja mislim da je Robbie idalje veca zvezda od 1D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
nora. wrote:Pa vjerujem da bi i on volio biti mlađi, zarađivati koliko i oni i opet biti popularan kao nekada ;D
Da,mada ja mislim da je Robbie idalje veca zvezda od 1D

Slažem se.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum