You are not connected. Please login or register

Ko je inspirisao Carly Rae Jepsen za “Call Me Maybe”?

+2
stella luna.
love.kills♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Ko je inspirisao Carly Rae Jepsen za “Call Me Maybe”? SIPA_00643181_000026
Nema sumnje da je “Call Me Maybe” obeležio leto koje je za nama, a Carly je razgovarajući za Glamour objasnila kako je došla na ideju za ovu pesmu.

Ona je otkrila da numera nije nastala zbog njenog sadašnjeg dečka Matthewa Koma, ali je pričala i o tome šta misli o silnim parodijama koje se mogu pronaći na YouTubeu. Insiracija za ovaj veliki hit u stvari bio je jedan prijatelj njenog producenta, koji joj je priskočio u pomoć. “Bila sam nominovana za najboljeg tekstopica u Kanadi a došla sam sa tatom koji je trebao da mi pomogne da hodam na štiklama od 12 cm. U poslednjem trenutku, on se uplašio toga, tako je moj producent ponudio pomoć njegovog prijatelja Jordija Ashwortha.”

Njih dvoje zatim su započeli vezu, a iako više nisu zajedno, Carly mu je posvetila pesmu koja ju je proslavila. Ona ističe i da joj je čast što se na YouTubeu pojavilo toliko parodija na “Call Me Maybe”, ali za nju jedna je vrlo posebna. “Da, sećam se verzije sa Justinom Bieberom, Selenom Gomez i Ashley Tisdale.”

-bravo.rs

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo.:)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Slatko :3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Stvarno, za ovakve pjesme treba inspiracija? Hahahah joj, ovo je žalosno :P

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Pa kako ne treba Nora, za ovakvo muzičko savršenstvo moraš da imaš muzu ( ili dobru guzu ). Ko je inspirisao Carly Rae Jepsen za “Call Me Maybe”? 4274858579

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ahahah:D Pa dobroo,lijepo:)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum