You are not connected. Please login or register

Mama Justina Biebera je bila zlostavljana!

+3
Marco.Essential♥
love.kills♥
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Mama Justina Biebera je bila zlostavljana! Justin-Bieber-sa-mamom-e1348057728696
Majka Justina Biebera, Pattie Mallette, priznala je da je bila seksualno zlostavljana!

U autobiografskoj knjizi pod nazivom Nowhere but up, Pattie je otkrila do sada nepoznate detalje iz njenog, zaista teškog, života. Nju su sa četiri godine zlostavljali muški bebistire, i deda njenog prijatelja. “Naučila sam da je za nekoga ko je prošao kroz seksualno zlostavljanje normalno da kroz život sram, krivicu i osećaj da je drugačiji,” izjavila je Pattie.

Sa zlostavljanjem nije uspela da se izbore, te je tako sa 14 godina bila zavisnica od droge i alkoholu, da bi već sa 15 izgubila nevinost. Nakon svega toga, odlučila je da se ubije, pa se bacila pod kamion. “Bila je to kulminacija godina i godina zlostavljanja i patnje.”

Sa ocem Justina Biebera, Jeremyjem Bieberom zatrudnela je slučajno, ali nikada nije razmišljala o abortusu. “Kada sam ostala trudna, znala sam da ga moram zadržati. Nisam znala kako, ali sam znala da moram.”

Tracar.com

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Baš mije žao. :(

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jadna:(

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Sad i Justinova majka napisala knjigu ? Pa je l' joj nije dosta što njen sin zatupi ceo svet nego i ona zgrće pare ? Mama Justina Biebera je bila zlostavljana! 1833637725

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jadna žena.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Margita wrote:Sad i Justinova majka napisala knjigu ? Pa je l' joj nije dosta što njen sin zatupi ceo svet nego i ona zgrće pare ? Mama Justina Biebera je bila zlostavljana! 1833637725
Hahahaha,najjaci komentar Mama Justina Biebera je bila zlostavljana! 364988687
Zao mi je sto joj se to desilo,meni je silovanje nesto najgore sto zeni moze da se desi...ja bih pre umrla nego da me neko siluje :/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jadna žena :/

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:Jadna žena.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum