You are not connected. Please login or register

Chris Zylka se izvinjava što je uvredio bivšu devojku Lucy Hale

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Chris Zylka se izvinjava što je uvredio bivšu devojku Lucy Hale FFN_RIJ_SPIDERMAN_062812_9232752
Glumac se javno izvinio bivšoj devojci jer joj je svojim komentarom na društvenoj mreži Twitter narušio reputaciju.
Chris Zylka se izvinjava što je uvredio bivšu devojku Lucy Hale Ffnfnobeverlycenterafp09
Odgovarajući jednom fanu, on je napisao: “Nemam devojku. Odlučila je da je previše dobra…Kad bi ste svi samo znali… Nikad nisam pokazivao nepoštovanje prema bilo kome. Samo ako kažete nešto treba da se držite toga. Ako kažete da volite, onda volite.”
Chris Zylka se izvinjava što je uvredio bivšu devojku Lucy Hale Ffnfnobeverlycenterafp09
Ipak, Zylka je sad zažalio zbog tog komentara pa se izvinio zbog toga što je narušio reputaciju Lucy Hale. U seriji poruka, on je napisao: “Izvinjavam se što sam ukaljao ugled ove neverovatne žene. Imao sam čast da je volim. Ta ljubav nikad neće nestati, kao što ni njena ljubav ne bi trebala da isčezne. Jednog dana će promeniti svet. Poslednja stvar koju želim jeste da ona izgleda loše na bilo koji način. Ona je divno ljudsko biće sa srcem većim od bilo koje osobe koju sam upoznao. Ponosan sam što je volim. Biću njen najveći obožavalac.”

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ih,al ju je uvredio...nije napisao nista strasno

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ih,al ju je uvredio...nije napisao nista strasno

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa da,nije ništa rekao strašno o.O

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ih,al ju je uvredio...nije napisao nista strasno

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Josipa. wrote:Pa da,nije ništa rekao strašno o.O

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum