You are not connected. Please login or register

'Prijatelji' ga proslavili, a danas mu ništa ne znače!

+2
stella luna.
Nora
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Izgleda da dane koji su ga proslavili, glumac želi pomalo i zaboraviti.
'Prijatelji' ga proslavili, a danas mu ništa ne znače! 60542196

Glumac Matthew Perry, zvijezda jedne od najpopularnijih i najgledanijih serija svih vremena, legendarnih 'Prijatelja', oholo je odbio dati autogram obožavateljici serije.
'Prijatelji' ga proslavili, a danas mu ništa ne znače! 60239789

'Gledam 'Prijatelje' i voljela bih imati vaš autogram i fotografiju', rekla mu je djevojka na parkiralištu jednog restorana. Glumac ju je ismijao i rekao da mu serija ništa ne znači jer se snimanje završilo davne 2004. godine. Taj je period, dodao je, daleko iza njega.

Punih 10 godina popularna šestočlana ekipa osvajala je srca publike diljem Amerike i cijelog svijeta. Tijekom godina serija je postigla iznimnu popularnost diljem svijeta, tako da je zadnja epizoda, emitirana 2004. godine, u Americi postigla gledanost od 51,1 milijun gledatelja.

Izvor: Dnevnik. hr

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Pa mislim da to baš i nije bilo fino od njega,djevojka ga je fino zamolila.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Boze -.-
Pa valjda treba da se odusevi sto je serija u kojoj je imao jednu od glavnih uloga i dalje tako poznata posle toliko godina :P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne mogu da verujem!bas mi je zao sto mu serija vise ne znaci nista,ipak ga je proslavila a i mislila sam da su svi odobri prijatelji i privatno :( a da ne pricam o tome da je ispao nepristojan prema devojci

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Bas me je sad iznervirao -.-'
Kako moze da mu 'nista ne znaci' serija u kojoj je imao jednu od najboljih, i glavnih uloga?! Prosto ne razumem!
A i da mu nista ne znaci (a cisto sumnjam!), trebao je da da devojci autogram, sta sad on ima tu nesto da filizofira?! -.-'

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ne mogu da verujem!bas mi je zao sto mu serija vise ne znaci nista,ipak ga je proslavila a i mislila sam da su svi odobri prijatelji i privatno :( a da ne pricam o tome da je ispao nepristojan prema devojci

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ne mogu da verujem!bas mi je zao sto mu serija vise ne znaci nista,ipak ga je proslavila a i mislila sam da su svi odobri prijatelji i privatno :( a da ne pricam o tome da je ispao nepristojan prema devojci
I da izgleda užas na voj slici

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum