You are not connected. Please login or register

Veverica napala Nialla Horana, pevač morao na operaciju

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Veverica napala Nialla Horana, pevač morao na operaciju Tumblr_mao8r3wa0W1rfvlxbo2_1280

Momci iz benda naviknuti su da se brane od svojih obožavalaca, ali Niall otkriva kako nije uspeo da se snađe u okršaju s vevericom.

Veverica napala Nialla Horana, pevač morao na operaciju Tumblrmalqtvabkz1rfvlxbo

Irac je nedavno bio na operaciju nakon što je povredio ligamente a sad otkriva da je to bila posledica bliskog susreta sa poludelom životinjicom! “Da, napala me je veverica! Dakle, ona me je napala u Battersea parku. Opasne su. Pokidao sam ligamente na kolenu.”

Veverica napala Nialla Horana, pevač morao na operaciju Tumblrmalr1cgyxz1rfvlxbo

A šta se tačno desilo? Niall nije želeo da objasni kako je uopšte došlo do incidenta i na koji način je sićušna živuljka uopšte uspela da ga savlada, ali je otkrio da se zbog svega mora odreći svoje fudbalske karijere. “Nema više fudbala za mene, odlazim u ranu penziju zbog trajne povrede.” Možda je pevaču sad žao što pored sebe nema neku devojku koja bi ga odbranila?

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahahaha xD

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hahahahaha,napala ga veverica xD jos nisam cula ovako nesto...garant je vristeci bezao pa se sapleo i pao i tako je pokidao ligamente xD

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahahhahahaha veverica u akciji xD :D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Hahaha,dušaaa.<3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum