You are not connected. Please login or register

Priča o ukradenim slikama Justina Biebera samo reklama za njegov novi spot?

+2
Djavo.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Priča o ukradenim slikama Justina Biebera  samo reklama za njegov novi spot? FFN_LJP_Bieber_Justin_101012_50912726
Sve su glasnije priče da je Justin izmislio ceo skandal sa ukradenim ličnim fotkama kako bi na krajnje original način promovisao svoj novi spot sa Nicki Minaj.
Cela priča počela je nakon što je Jus objavio kako mu je neko ukrao laptop i fotoaparat za vreme koncerta u Vašingtonu a onda se noćas na Twitteru pojavio misteriozni ‘Gexwy’ koji je tvrdio da poseduje materijal koji će objaviti danas u podne, po lokalnom američkom vremenu. Justin mu je zatim odgovorio da ga nije briga, jer je uveren da će Belieberi biti uz njega.

Priča o ukradenim slikama Justina Biebera  samo reklama za njegov novi spot? Twitter
Na kraju, ‘gexwy’ je samo dodao “nemaš pojma šta imam a kad budeš video, drugačije ćeš se osećati.” Šta je sumnjivo u ovoj navodnoj raspravi? To što su ‘gexwy’ i Jus razmnenili direktne poruke, a to je moguće samo ako prate jedan drugog. Stvar je postala još jasnija nakon što je Nicki Minaj na svom Twitteru napisala “Imam veliko iznenađenje za barbz” a tu poruku retvitovao je Justin a onda i napisao novu poruku u kojoj je pisalo samo “podne”. Podne po američkom vremenu je ili 18h (ako je reč o istočnoj obali) ili 21h (ako je reč o zapadnoj).

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ma bas je originalno da laze fanove

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jadan je -.-

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Od početka sam na to sumnjala.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ hiatus. wrote:Jadan je -.-

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije jadan.

http://annicaphotography.tumblr.com/

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum