You are not connected. Please login or register

RBD ponovo zajedno na sceni 2013?!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Empty RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Thu Oct 25, 2012 9:44 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Rebelde

RBD ponovo zajedno na sceni 2013?!

Prema pisanju Tv Notas popularna latino američka grupa RBD mogla bi ponovo da se okupi sledeće godine i time oduševi milione fanova širom sveta, koji su tugovali kada su članovi grupe 2008. Rešili da krenu svako svojim putem.
Tvorac grupe Pedro Damian, izrazio je želju da ponovo spoji Anahi, Dulce Mariu, Maite Perroni, Christophera Uckermanna, Poncha Herreru i Christiana Chaveza.
-Uradićemo to, razgovarću sa njima da uradimo nesto što ce biti super i zanimljivo - nagovestio je producent, koji trenutno radi na turneji grupe EME 15.
Za one koji ne znaju grupa RBD je 2007. godine “izbacila" svoj poslednji zajednički CD nazivom "Empezar desde cero", s kojim su dostigli ogroman tiraž.
Grupa Rebelde je u beogradu održala dva koncerta, prvi pred prepunom Arenom 7. septembra 2008, a drugi samo tri meseca kasnije, 18. Decembra, u sklopu oproštajne turneje „El Ultimo Adios" (Poslednji pozdrav) isto u prepunoj Areni.

atastars.rs

2RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Empty Re: RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Thu Oct 25, 2012 9:46 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

djakdja da li je ovo istina?
ako jeste,ja ću biti najsretnija osoba na svetu <3
ali mislim da je ovo samo pusto nagađanje...

3RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Empty Re: RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Thu Oct 25, 2012 10:38 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne verujem da ce biti ista od toga.Iskreno,nisam ni sigurna da bih volela da se to desi.
Njihov zadnji album nije bio Empezar desde cero btw,nego Para olvidarte de mi(iako su ga objavili kad su se vec raspali).
Bila sam na koncertu 7.9.2008.i to je bio jedan od najlepsih dogadjaja u mom zivotu <3

4RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Empty Re: RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Thu Oct 25, 2012 9:44 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ako je ovo istina,ja sam najsrećnije dete na svetu.. Kada sam videla naslov, verovali ili ne, suze su krenule:) Nažalost, mislim da je ovo samo još jedno nagađanje u nizu:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

5RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Empty Re: RBD ponovo zajedno na sceni 2013?! Sat Dec 15, 2012 12:22 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum