You are not connected. Please login or register

Pogledajte: Miley Cyrus strasno ljubi Liama Hemswortha u novom otkačenom spotu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Pogledajte: Miley Cyrus strasno ljubi Liama Hemswortha u novom otkačenom spotu Asdfas
Miley je predstavila svoj novi singl u saradnju s DJ Borgoreom a njega prati vrlo interesantan muzički video koji je snimljen prošlog meseca.

Mesto dešavanje je Los Anđeles a Miley vidimo na ludoj zabavi kako ljubi svog verenika skrivenog iza maske jednoroga. DJ Borgore otkriva kako je uslišio molbu pevačice i glumice da je ne gađa tortom u lice. “To baš nije uobičajeno za mene. Ipak, ona je lepa, pa sam joj izašao u susret”, rekao je DJ za časopis Rolling Stone. Kako se vama dopadaju spot i pesma?

Bravo.rs

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Čim sam čula da je u kostimu jednoroga,stopirala sam video:-D

http://annicaphotography.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Predobar je spot,a ni pjesma nije loša,ali ja znam da ona može bolje :p
Ja u početku nisam ni skontala da je to on xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bolestan spot i pjesma.. Jbt. osim što ljubi tu životinju (iako je Liam u kostimu) spot je odvratan. I onda vi s oproštenjem se*ete po Rihanninim spotovima, a šta imamo ovdje priliku vidjeti?! Osim neke jedva punoljetne curice koja si je umislila da je velika zvijezda ;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

~ hiatus. wrote:Bolestan spot i pjesma.. Jbt. osim što ljubi tu životinju (iako je Liam u kostimu) spot je odvratan. I onda vi s oproštenjem se*ete po Rihanninim spotovima, a šta imamo ovdje priliku vidjeti?! Osim neke jedva punoljetne curice koja si je umislila da je velika zvijezda ;)
Znas sta je najzalosnije od svega?Ovaj spot i pesma su bukvalno snimljeni iz zezanja a Rihanini spotovi koliko znam-nisu zezanja.
Ali realno,ova pesma je jako losa.

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum