You are not connected. Please login or register

Harry Styles zbog Taylor Swift već spreman za selidbu u Ameriku!

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Harry Styles zbog Taylor Swift već spreman za selidbu u Ameriku! Ffnstylesswiftflynetukex

Ako bude onako kako želi Taylor, Harry će živeti hiljadama kilometara od svojih drugara iz benda One Direction.

Naime, pevačica je zaljubljena kao nikad u životu i ne može da podnese razdvojenost, a boji se i da će se njena veza sa pevačem raspasti zbog daljine. “Taylor stvarno želi da njih dvoje prođu test vremena, ali ne zna da li će stvari funkcionisati ako ne žive makar u istoj zemlji”, prenosi jedan izvor za časopis Reveal. “Taylor je jako zaljubljena ali zna da veza možda neće opstati ako budu daleko jedno od drugog.”
Harry je svestan toga pa već traži način kako da se preseli kod svoje devojke. “Ona mu stalno govori kako ne može bez njega a on je toliko očaran njome da već smišlja kako da se odseli u Ameriku. Harry je toliko lud za njom da će učiniti sve kako bi ona bila srećna a ako treba da joj dokaže svoju ljubav time što će se preseliti u Sjedinjene Države, uradiće to.” Harry naravno želi da nastavi rad u One Directionu, ali ukoliko bude živeo toliko daleko od Zayna, Nialla, Louisa i Liama, jasno je da više ništa neće biti kao pre.

bravo.rs

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Ja razumem da se oni vole i sve to, to je bas lepo, i razumem da novinari to objavljuju svuda, ali stvarno mislim da su preterali. Ja nemam nista protiv njih dvoje, naprotiv, bas mi je drago ako se bas toiko vole, ali ne razumem kako oni mogu da disu? Cini mi se da su im se paparazzi uselili i u kucu -.-

https://weheartit.com/KrisVukovic

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum