You are not connected. Please login or register

Taylorine reči koje su oterale Harryja? “Srećan si što si uopšte sa mnom”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Taylorine reči koje su oterale Harryja? “Srećan si što si uopšte sa mnom” Ffnstylesswiftflynetukex

Taylor Swift i Harry Styles raskinuli su posle žučne svađe za vreme vikenda kojeg su proveli na Britanskim Devičanskim Ostrvima, a sad se pojavljuju i informacije šta se tačno desilo.

Kako prenosi The Sun, Taylor je vrištala na Harryja rekavši mu: “Srećan si što si uopšte sa mnom.” Isti časopis navodi i da je Taylor zahtevala od Harryja da on stalno bude uz nju, zanemarajući njegovu potrebu da vreme provodi i sa svojim kolegama iz prijateljima iz One Directiona. “Ona zna da je daleko poznatija u Americi i daleko bogatija, pa smatra svoju karijeru bitnijom od njegove. Uvek je olako shvatala njegove obaveze a svoje stavljala u prvi plan”, prenosi jedan izvor.
“Kad se on požalio kako se njegovo društvu iz benda buni zbog toga i da bi ona trebala malo više da uradi kako bi ova veza funkcionisala, počeli su da viču jedno na drugo. Taylor mu je čak poručila da je srećan što je uopšte s njom. Bilo je problema s posvećenošću. Harry joj se nije posvetio koliko je ona to želela.” Dok britanski mediji brane Harryja, američki tvrde da je u stvari Harry uvredio Taylor. “Svađali su se a onda je Harry rekao nešto što nije trebalo…Ovo je trajan raskid, završili su zauvek”, objavio je Us Weekly.

bravo.rs

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja ne znam šta će njoj dečko.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ova devojka pod hitno treba da ide kod psihijatra!Ovo je bolesno sta ona radi.Odakle njoj pravo da svoju karijeru smatra vaznijom od njegove?

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Lonely.Toy wrote:Ova devojka pod hitno treba da ide kod psihijatra!Ovo je bolesno sta ona radi.Odakle njoj pravo da svoju karijeru smatra vaznijom od njegove?

Umislila je da je neka pa eto odatle xD

https://weheartit.com/KrisVukovic

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nikad nisam mislila da je ona ovakva.Uvjek mi je djelovala,slatka,dobra,pravo nevinašce.

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Josipa. wrote:Nikad nisam mislila da je ona ovakva.Uvjek mi je djelovala,slatka,dobra,pravo nevinašce.

I ja sam isto to mislila, a pre godinu dana je pocela da mi ide na nerve. -.-

Dakle draga Taylor, nisu za tebe ostrva. Kakva ostrva kakvi bakraci. Tamo se ne leci poremecaj. Za tebe je ludnica. Srecan put!

https://weheartit.com/KrisVukovic

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja se nudim da je otpratim x)

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:Ja se nudim da je otpratim x)

Idem ja sa tobom :D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Moramo joj napraviti odbor za doček u ludnici xD

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Definitivno Taylorine reči koje su oterale Harryja? “Srećan si što si uopšte sa mnom” 3268751438
i Da joj Harry pjeva Taylorine reči koje su oterale Harryja? “Srećan si što si uopšte sa mnom” 3268751438

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drago mi je..sta ce joj on..izgleda kao dete u odnosu na nju.

http://www.bruno-mars.biz

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum