You are not connected. Please login or register

Skyfall

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Skyfall Empty Skyfall Sun Mar 24, 2013 10:29 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]
Navali narode, ovo je od glave do pete pravi pravcati 007. Old dog new tricks, za sve pare! Nismo džabe ovoliko čekali. Nije se žalilo šuške za spektakularno obeležen pedesetogodišnji rođendan i neverovatan jubilej. Verujem da su svi ukusi zadovoljeni i sva očekivanja ispunjena. Odlična, moderna, uzbudljiva akcija sa primesom drame, taman toliko da ne naruši imidž lojalnom agentu i tuxedo-šmekeru, koji je ipak od krvi i mesa.

Krejg je opravdao poverenje producenata i ovaj put dobio na raspolaganje svoje opasne igračke, omiljeno piće, prepoznatljive replike i automobil. Ne manjka mu ni izvesne ležernosti i uglađene britanske ironije. Stao je ravnopravno na crtu legendarnim kolegama Koneriju i Muru i samouvereno puca iz svog raspoloživog arsenala. Sva velika slova (M&Q) su konačno na okupu, a pridružuje im se i sekretarica. Sve je došlo na svoje mesto. Iako 23. Bond po redu, nekako smo tek na početku i živi nismo do sledećeg zadatka u ovom najnovijem sastavu…

Zaplet je savremen i ubedljiv, a negativac dostojan megaloman i psihopata za poželeti. Ostaće upamćen simpatičan topli flert između dva poslednja pacova, Krejga i Bardema. Film krase starinski kadrovi, lepe cice, muške šorke, pucačina, jurnjave, lokacije u Turskoj, Šangaju, Škotskoj i Londonu, humor i još jedan veliki muzički hit, a radnja se vrti oko loših odluka MI6 iz prošlosti. Najvećim delom je smešten u London, što je lepa zahvalnica gradu koji je licencirao ovaj akciono- filmski evergreen. Franšiza nije ostala dužna svojim najvećim hitovima iz bogatog serijala, kao ni svojim najslavnijim Bondovima. Vidite ih svuda, samo ako znate gde da pogledate, od špice pa do samog kraja.

2Skyfall Empty Re: Skyfall Mon May 27, 2013 11:25 pm

~pretty.teardrops♥

~pretty.teardrops♥
FE novinar
FE novinar

Gledala sam, pa film je dobar, pogotova Skyfall od Adele, ali vidjela sam i boljih. Ali James. <3

http://angelessbitchz.tumblr.com

3Skyfall Empty Re: Skyfall Sat Jun 01, 2013 7:40 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Nemam želju da pogledam iako ga svi hvale.
Ali ljubav za pesmu.

http://kazandmatt.tumblr.com

4Skyfall Empty Re: Skyfall Tue Jun 10, 2014 8:09 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Odličan, mnogo sam zavoljela ovakve vrste filmova u zadnje vrijeme:)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum