You are not connected. Please login or register

Angels fall, Rose.

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Angels fall, Rose. Empty Angels fall, Rose. Mon Apr 15, 2013 9:35 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Angels fall, Rose. ZEVdEc6laDw_large

"Svi mi putujemo snovima. Svi smo putnici na autoputu života. Skitnice na kolodvoru čežnje. Beskućnici u domu ljubavi. Borci u ratu tuge. Izgubljeni tražimo. Neshvaćeni shvatamo. Nevoljeni volimo. Nesigurni se nadamo. I svi smo isti. I svi smo različiti."


Pogodite tko je ponovno odlučio pisati dnevnik? Mislim da sam rekorder, ovo mi je sigurno negdje već peta tema, koja će vjerojatno završiti u kanti da može praviti društvo prethodnima, opet.

Pa, predstavljati se neću. Već sam dovoljno dugo tu, od dan prije otvaranja, tako da mislim da mi svi znaju ime, no ukoliko ne znaju: Marina i mrzim ga, stoga što manje upotrebljavanja, molim.
Ovaj gore citat je odabran bez nekog posebnog razloga, zapravo postoji razlog: sviđa mi se. I nekako zrači.
Hm, o čemu sad da pišem?
Nemam pojma, ali stvarno.
Znam!
Želim gledati film "Karla". Prvenstveno zbog Mishe, no onda me radnja zainteresirala, i to što je snimljen po istinitom događaju. Prije možda dva sata sam čitala nešto detaljnije o tom bračnom paru zločinaca, i još uvijek se osvrćem oko sebe. I užasava me činjenica da jedna od njih dvoje danas slobodno šeće gradskim ulicama. Znam da ne šeta zagrebačkim ulicama i da vjerojatno nisam ni u kakvoj opasnosti, no u opasnosti su drugi ljudi, i strah me za njih. Iako je sudjelovala u ubojstvima najmanje troje ljudi, slobodna je, među njima i u ubojstvu vlastite sestre. Ja bih ju vratila u zatvor, bez obzira što joj je istekla uvjetna kazna. I uopće mi nije jasan njen novi, sadašnji muž. Mislim, pretpostavljam da zna da je ubojica, kako živi s njom uopće? Boji li se da će ga ubiti na spavanju?
No vratimo se mi malo manje strašnim temama: za sat vremena mi počinje nova epizoda Supernaturala. Pretvarat ćemo se da već nisam odgledala tu sezonu, dvaput. Frustrira me to što u njoj uopće neće biti Castiela, odnosno Mishe, bez njega su epizode prazne, jer fali Misha, logično.
Bilo kako bilo, i dalje mi je dosadno, a ovo ne pomaže. Ne pomaže ni What about now, a ni čitanje knjige. Zato prestajem pisati, barem ovo, zasad. Ćao.


Dastiel<3:



Last edited by unbreakable. on Fri Apr 19, 2013 4:29 am; edited 1 time in total

http://kidnappedangel.tumblr.com/

2Angels fall, Rose. Empty Re: Angels fall, Rose. Thu Apr 18, 2013 9:24 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Angels fall, Rose. 541546_517458364977262_1774907675_n_large

"Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa s ludošću ostalih"

Hm, malo je reći da sam zaprepaštena. Još otkad sam to vidjela, otkad sam izašla iz škole razmišljam o tome, i ne mogu prestati koliko god se ja to trudila. Slika mi ne ide iz glave. I bojim se za život, ne svoj, što je poprilično budalasto s obzirom na to što sam vidjela. Mislim tko je još na mjestu umro od pušenja cig... krenula sam napisati cigarete no sasvim sam sigurna da ono nisu cigarete, ni cigare također, no industrijski je bilo zamotano. Nadam se da je to još samo jedna vrsta cigareta za koje ne znam, što je poprilično vjerojatno s obzirom da se ne ubijam od posla prateći to tržište. No svejedno mislim da neću moći spavati zbog toga. Zašto? Vjerojatno zato jer sam luda, pukla sam k'o kokica, i dobro mi je ovako. I živo me zanima kako ovaj tekst izgleda osobama koje nisu ja, poprilično nesuvislo pretpostavljam.
I sad zaboraviš što je pisac htio reći kad na 15 minuta staneš s pisanjem. Postajem i senilna, krasno. Vjerujem da će biti odušavljeni.
I imam blokadu, ne mogu pisati ništa normalno (ironije li!) već duže vrijeme, i ta mi blokada počinje ići na jetru polako, zapravo brzo.
I ostalo mi je još punih sat vremena do Supernaturala i ne znam što raditi, možda pokušam čak i pisati unatoč blokadi iako unaprijed znam na što to (ne)će ličiti. Bogovi, smilujte se!
Ah, pa ne postojite, onda samo iskulirajte ovo i pravite se da ništa nisam rekla, nekima to dobro ide, možda bude išlo i vama.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

3Angels fall, Rose. Empty Re: Angels fall, Rose. Mon May 20, 2013 9:03 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

"Take my hand and we will make it I swear."

Htjela sam pisati o svojim najboljim frendicama s foruma, no onda sam zaključila da ne želim, ne zbog tog jer ne znam što napisati, znam i mogu, već zbog tog što, ma ne znam, jednostavno ne želim to dijeliti s cijelim svemirom, mada bih svakoj od njih tri napisala eseje kad bi me to zatražila. I znam da ovo isprazno zvuči kad kažeš nekom koga zapravo u realnom svijetu ne poznaješ, ali: Tamara, Kristina i Aleksandra, ja vas volim, i tako se nadam da ćemo se jednom upoznati, nije bitno da li će to biti za 2 ili 20 godina, ali nadam se.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum