You are not connected. Please login or register

Johnny Depp i Vanessa Paradis više ne žive zajedno

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Johnny Depp i Vanessa Paradis više ne žive zajedno Johnny_Depp_Vanessa_Paradis_02

Glumac Johnny Depp i njegova nevenčana supruga Vanessa Paradis već neko vreme ne žive zajedno, tvrdi britanski tabloid Daily Mail. Tabloidu je ovu informaciju dao dobro upućen izvor blizak glumcu.

Vanessa nije pratila Johnnyja na dodelu Zlatnih globusa u nedelju nuveče, što je 48-godišnjem lepotanu teško palo pa je nakon nastupa, sišao s pozornice i izašao na zadnja vrata spuštene glave. Vanessa je izbegla i premijeru Johnnyjevog filma u novembru u Parizu. Iako je bila u gradu kad je film “The Rum Diary” imao parisku premijeru, Vanessa je odlučila da ode na koncert što je bilo poprilično čudno jer je Johnny, osim što je glumio glavnu ulogu, bio i producent.
Trenutno su oboje u Los Anđelesu, ali žive na odvojenim lokacijama. Izvor blizak glumcu još dodaje: “Mislim da oni kao par ne postoje već par godina. Vanessa se brine za decu, vozi ih u privatne škole koje pohađaju, a Johnny putuje svetom i glumi”.

Izvor: bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

a pa vec sam rekla da mi je zao iako mi je ona ruzna antipaticna i tako dalje.. xd

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

meni bas zao :(

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Steta

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum