You are not connected. Please login or register

Britney se udaje na ostrvu!

+4
fuckingNightmare†
flocon de neige.
Nora
∀phrodite.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Britney se udaje na ostrvu! Empty Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 5:09 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Britney se udaje na ostrvu! 34195503


Venčanje Britney Spears će se najverovatnije održati na tropskom ostrvu!

Kako saznaje sajt RadarOnline, pevačica koja se verila u decembru za svog TV agenta Jasona Trawicka, venčanje će održati krajem leta. “To će biti veoma intimna ceremonija kojoj će prisustvovati samo najbliži prijatelji i porodica. Venčanje će se održati na nekoj tropskoj, toploj destinaciji. Ne pravi se velika drama oko planiranja venčanja. Britney će nositi belu venčanicu koja će u najboljem svetlu prikazati njeno telo. Njeni sinovi će nositi prstenje a Jason je za njih pripremio nešto posebno tokom venčanja,” tvrdi izvor ovog sajta.

Ipak, Britney se neće udati dok se ne sredi zbrka oko nekoliko tužbi. “Ne želi da se uda dok sva pravna pitanja ne budu rešena. Želi da sa Jasonom započne život ispočetka.”

Pevačici će ovo biti treći brak – prvi je bio 2004. godine i trajao je 55 sati, a iz drugog braka sa reperom/igračem Kevinom Federlineom ima dvoje dece, Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

Izvor:Tračara

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 5:41 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

bas llijepo^^

3Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 5:46 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Sto je on meni ruzan,naopako xD

https://weheartit.com/KrisVukovic

4Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 5:59 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Awww, preslatki su ^^

5Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 9:16 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Baš lijepo. :D

6Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 9:18 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

baš mi je drago:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

7Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 9:29 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Slazem se sa Kiki,odvratan je -.-
inache,lepo i ja bih volela da se udam na nekom ostrvu xD

8Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 9:53 am

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drago mi je. :)

9Britney se udaje na ostrvu! Empty Re: Britney se udaje na ostrvu! Fri Jan 20, 2012 9:56 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A pa lepo ^^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum