You are not connected. Please login or register

Još jedna pobeda za Adele!

+6
Spirit Crusher
flocon de neige.
Nora
fuckingNightmare†
bloodless.Queen
∀phrodite.
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Još jedna pobeda za Adele! Empty Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 6:08 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Još jedna pobeda za Adele! 32750313


Izgleda da naši čitaoci baš vole Adele!

Pevačicin album 21 izabran je za album godine, u našoj godišnjoj anketi. Za Adele je glasalo 38% posetilaca sajta, te je ona tako iza sebe ostavila, Gagin Born This Way (20%) Rihannin Talk That Talk (17%) Femme Fatale Britney Spears i 4 od Beyonce.

Da li mislite da je vreme za jedan koncert Adele u Beogradu? Mi mislimo da bi rasprodala Arenu – odmah!

Izvor:Tračara

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 6:32 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Uzasss, koliko su dosadni. Vec smo shvatili da je njen album najbolji, ne moraju hiljade anketa da otvaraju i ostalo. :/ BTW: Born this way je za mene definitivno album godine. ^^ :D
Adele je ok... ali mislim.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

3Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 6:42 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Lijepo. :)

4Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 7:12 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lijepo, ali zašto bi nas to trebalo zanimati? Pa to je anketa sajta, nit smo glasali niti ništa. De pročitajte novosti prije nego što ih postavite -.-

5Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 7:34 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Lijepo, ali zašto bi nas to trebalo zanimati? Pa to je anketa sajta, nit smo glasali niti ništa. De pročitajte novosti prije nego što ih postavite -.-

Slažem se sa Norom. Ovo je glasanje tračara sajta, a ne sad neko ogromno glasanje gde ceo svet učestvuje.

6Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 7:50 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

fuckingNightmare† wrote:Lijepo. :)

7Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 9:09 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Lijepo, ali zašto bi nas to trebalo zanimati? Pa to je anketa sajta, nit smo glasali niti ništa. De pročitajte novosti prije nego što ih postavite -.-

Agree. ;D

8Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 9:19 am

scheiße

scheiße
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Ne volim baš puno Adele.Imal ije pe pjesme al uvijek ista fora.

9Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 9:55 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

.monster wrote:Uzasss, koliko su dosadni. Vec smo shvatili da je njen album najbolji, ne moraju hiljade anketa da otvaraju i ostalo. :/ BTW: Born this way je za mene definitivno album godine. ^^ :D
Adele je ok... ali mislim.

10Još jedna pobeda za Adele! Empty Re: Još jedna pobeda za Adele! Mon Jan 23, 2012 10:27 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

.monster wrote:Uzasss, koliko su dosadni. Vec smo shvatili da je njen album najbolji, ne moraju hiljade anketa da otvaraju i ostalo. :/ BTW: Born this way je za mene definitivno album godine. ^^ :D
Adele je ok... ali mislim.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum