You are not connected. Please login or register

Demi Lovato pauzira od Twittera

+4
Djavo.
Nora
fuckingNightmare†
flocon de neige.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 3:42 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Demi Lovato pauzira od Twittera Demi_Lovato_01

Pevačica i glumica objavila je kako će na neko vreme napustiti ovu popularnu društvenu mrežu.

Ona otkriva kako su je dnevne aktivnosti na Twitteru dovele u problem, ali ne želi da otkriva o čemu se tačno radi, već je samo napisala: “Pauza od Twittera. To je najbolje rešenje zapravo. Ko mi uopšte dozvoljava da ovo koristim?!!! Samo upadam u nevolje! Haha. U svakom slučaju..ćao!”

Pre samo nekoliko dana, Demi je ponovo raskinula vezu s glumcem Wilmerom Valderramom a onda je pisala o ljubavi i gubitku iste na Twitteru.

Izvor: bravo.rs

2Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 3:44 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

I ne posječujem njeen tviter.

3Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 3:49 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo :)

4Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 7:10 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hvala bogu. Se*e mi se od njenih twittova -.-

5Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 9:31 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro...

6Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 10:44 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

dobro...

7Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 11:32 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro... ja nikad nisam ni gledao njene tweet-ove. xD Tako da, I don't care.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

8Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Tue Jan 24, 2012 8:15 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

OK

9Demi Lovato pauzira od Twittera Empty Re: Demi Lovato pauzira od Twittera Wed Jan 25, 2012 1:05 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Okej

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum