You are not connected. Please login or register

Anahi uživa u samačkom životu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Anahi uživa u samačkom životu Empty Anahi uživa u samačkom životu Wed Jan 25, 2012 10:16 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Anahi uživa u samačkom životu Anahi_03
Iako trenutno nema momka, pevačica i glumica kaže kako je vrlo zadovoljna svojim životom u ovom momentu.
Anahi uživa u samačkom životu Anahi01
Anahi je postigla veliki uspeh serijom “Dvostruki život” u kojoj ima glavnu ulogu a sad je postala i modni direktor jedne kompanije. Zbog toga, ona ističe kako je vrlo srećna, iako trenutno nije zaljubljena.
Anahi uživa u samačkom životu Anahi02i
“Tačno je da nemam vremena za ljubav, ali trenutno sam vrlo srećna i smirena. Morate svemu dati dovoljno vremena, pa ako moje srce kaže ne, ja to prihvatam”, rekla je ova slavna devojka.
izvor:bravo.rs

2Anahi uživa u samačkom životu Empty Re: Anahi uživa u samačkom životu Wed Jan 25, 2012 10:23 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lijepo, drago mi je da je sretna (:

3Anahi uživa u samačkom životu Empty Re: Anahi uživa u samačkom životu Wed Jan 25, 2012 10:29 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miica <3
Bitno da je ona sretna <3

4Anahi uživa u samačkom životu Empty Re: Anahi uživa u samačkom životu Wed Jan 25, 2012 11:30 pm

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Nora wrote:Lijepo, drago mi je da je sretna (:

5Anahi uživa u samačkom životu Empty Re: Anahi uživa u samačkom životu Thu Jan 26, 2012 12:16 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slažem se sa Norom ^^

6Anahi uživa u samačkom životu Empty Re: Anahi uživa u samačkom životu Thu Jan 26, 2012 1:04 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Dusxa moja najlepsxa,ima sve razloge da bude srecna <3
a neki dechko ce vec naici :D

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum