You are not connected. Please login or register

Justin Bieber se izvinio fanovima

+2
Djavo.
flocon de neige.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 5:13 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Justin Bieber se izvinio fanovima Justin_Bieber_02

Mladi pevač rekao je kako nije ignorisao fanove koji su ga čekali na aerodromu, već je samo bežao od paparaca.

Justin je bio na dodeli NRJ muzičkih nagrada u Francuskoj, a na aerodromu su ga dočekali brojni fanovi ali i armija paparaca. Pokušavajući da im pobegne, on je morao da projuri i pored obožavalaca koji su ostali razočarani tim potezom.

U seriji poruka na Twitteru, Bieber je napisao: “Pre neki dan me je na aerodromu okružilo 20 paparaca. Ne volim skučeni prostor a želeo sam da što pre budem u avionu. Nikad ne bih bežao od svojih fanova…izvinjavam se onima pored kojih sam prošao. Znam da su moji fanovi moje sve. Znam svoje obaveze prema njima. VOLIM MOJE BELIEBERE. Kad budem bio stariji, naučiću kako da se bolje nosim u ovakvim situacijama. Ja sam samo čovek, morao sam da pobegnem.

Izvor: bravo.rs

2Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Re: Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 6:48 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ok...mada mi je chudno da se nije navikao na paparazze...

3Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Re: Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 7:22 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Ako voliš svoje fanove,boli te briga za paparace. <.<
Jaoj na šta lići na ovoj slici. :|

4Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Re: Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 9:12 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

I ja bi njemu sada trebala povjerovati?! -.-
Što kaže Lisa, da ih voli ne bi mu smetali nikakvi paparazzi.
Osim toga izgovor mu je glup. Koliko je već poznat ne samo da bi se trebao naviknuti nego ono.. To bi bilo kao da sam ja rekla da se nisam naviknula na srednju, a idem u nju već 2 godine -.-

Nisu svi maloumni kao i ti!

5Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Re: Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 9:34 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Phahahaaa!!
budala -.-

6Justin Bieber se izvinio fanovima Empty Re: Justin Bieber se izvinio fanovima Wed Feb 01, 2012 9:40 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

fuckingNightmare† wrote:Ako voliš svoje fanove,boli te briga za paparace. <.<
Jaoj na šta lići na ovoj slici. :|

slazem se

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum