You are not connected. Please login or register

Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara

+4
Margita
ProkletaKučka
fuckingNightmare†
flocon de neige.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:02 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Kelly_Osbourne_02

Nova ljubav pevačice i glumice navodno je Matthew Mosshart, brat Alisona Mosharta iz grupe The Kills.

Kako je jedan izvor naveo blogeru Perezu Hiltonu, Kelly i Matthew sreli su se na venčanju Kate Moss prošle godine, i sad su u velikoj ljubavi. Kelly je iz prošlih veza naučila da veze treba čuvati u tišini koliko je to moguće.

Ranije, Kelly je bila u vezi s rokerima Matty Derhamom, Mattom Emersonom i Bertom McCrackenom. Za modela Luke Worralla bila je čak i verena.

Izvor: bravo.rs

2Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:05 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Hahahahha! Prvo Dada sa ribarom, sad Kelly sa kuharom , pa čem ja sa automehaničarom. HAHAHAHAHAHAHAHA

3Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:11 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo što ne gleda pare i slavu:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

4Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:12 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

fuckingNightmare† wrote:Hahahahha! Prvo Dada sa ribarom, sad Kelly sa kuharom , pa čem ja sa automehaničarom. HAHAHAHAHAHAHAHA

Mrš, to sam ja rekla! :$
Al' ću ti ipak dati plusić <3

Slažem se sa Lisom :D

5Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:14 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Ja sam provalila za automehaničara, stoko. HAHAHAHAHAHAHA

6Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:31 am

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

porcelain.doll wrote:
fuckingNightmare† wrote:Hahahahha! Prvo Dada sa ribarom, sad Kelly sa kuharom , pa čem ja sa automehaničarom. HAHAHAHAHAHAHAHA

Mrš, to sam ja rekla! :$
Al' ću ti ipak dati plusić <3

Slažem se sa Lisom :D

xD

Ne znam čemu prvo da se smejem,Lisi ili Sari xD Inače,Keli kao Keli...Mislim,nije da je vest to da je sa kuvarem ne znam kako bitna -.- ALi ne bi svaka 'faca' tako.

7Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:47 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahaa. lijepo (:

8Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Thu Feb 02, 2012 8:22 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Haha..Miica <3 Lepo sxto ne gleda pare i slavu :)

9Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Fri Feb 03, 2012 2:24 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,simpatichno :)

10Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Empty Re: Kelly Osbourne zaljubljena u kuvara Fri Feb 03, 2012 11:29 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

hahah pa lepo

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum