You are not connected. Please login or register

Rihanna je postala – plavuša!

+7
Voe.Emilie♥
ProkletaKučka
fallen.unicorn
flocon de neige.
Spirit Crusher
Djavo.
Nora
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna je postala – plavuša! Empty Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 5:00 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Iako smo se navikli gledati je sa stvarno svim vrstama frizura, Rihanna je sve iznenadila sa svojim 'plavuša' izdanjem.

Rihanna je postala – plavuša! 60571178

Naime Rihanna je postala plavuša i izravnala svoje kovrče za potrebe editorijala koji će snimiti za časopis Elle. Tako se čini da se 23-godišnja pjevačica očigledno ne boji da će hidrogenom uništiti svoje prirodne kovrče pa nije ni najmanje oklijevala kad su joj stilisti časopisa Elle predložili da smeđe uvojke zamijeni izblajhanom ravnom kosom.

Tako su na Twitteru osvanule fotografije s kojima se pohvalila novom frizurom, te je pitala pratitelje je li im seksi i s novom frizurom, na što su joj tisuće obožavatelja odgovorili potvrdno i pohvalili njezin novi izgled.

Rihanna je postala – plavuša! 60571175

'Istina, malo podsjećam na striptizetu u ovim čizmama', napisala je Rihanna ispod druge fotografije koju je objavila, na kojoj je obukla 'vruće' hlačice od trapera u kombinaciji s crnim kožnim čizmama koje joj sežu do stražnjice.

Nakon 'kućnog fotosessiona' Rihanna je otišla je na košarkašku utakmicu, gdje je naravno bila u centru pažnje sa svojom novom frizurom.

Rihanna je postala – plavuša! 60571176

Izvor: Dnevnik.hr

2Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 5:03 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne svidja mi se!nekako mi je chudno da tamnopute devojke imaju tako svetlu kosu
Istina, malo podsjećam na striptizetu u ovim čizmama
ziva istina

3Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 5:44 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ocaj!
Uopste joj ne stoji. Prelepo joj stoji crvena,ali ova plava je uzas

4Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 5:47 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne stoji joj nimalo

5Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 5:55 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Po meni joj baš stoji :p
Predivna je <33
Iako slažem se. Crveno joj od svih boja najljepše^^ (:

6Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 7:28 am

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Crvena joj je bolje stajala.
Al je i ovako lepa. :)

7Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 9:04 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kao ciganke one msm s tom bojom kose:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

8Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Fri Feb 03, 2012 10:54 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Grozno! Uopste mi se ne svidja...

9Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Sat Feb 04, 2012 12:26 am

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

ProkletaKučka wrote:Kao ciganke one msm s tom bojom kose:)

Reputacija + Alex.
HAHAHAHHAHA! WIN

10Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Sat Feb 04, 2012 2:20 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kuku..^^
može da se ubije..
katastrofaa..

11Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Sat Feb 04, 2012 2:25 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Strašno joj ovo stoji, ne sviđa mi se :\

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

12Rihanna je postala – plavuša! Empty Re: Rihanna je postala – plavuša! Sat Feb 04, 2012 3:34 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepa kao i uvek. <3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum