You are not connected. Please login or register

Pakao Christine Aguilere!

+4
Spirit Crusher
Анђела^^
bloodless.Queen
Nora
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pakao Christine Aguilere! Empty Pakao Christine Aguilere! Sun Feb 26, 2012 4:34 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pakao Christine Aguilere! Christina-aguilera-star

Christina Aguilera ima sve – milione dolara u banci, sina i dečka kraj sebe. No, iza zatvorenih vrata stvari su malo drugačije.

Kako piše američki Star, Christina je van kontrole, a njeni prijatelji su zabrinuti za nju. “Stalno se opija i često se blamira u javnosti. Ljudi su počeli da primećuju njeno ponašanje. Kada je izgubila Jordana, izgubila je više od muža. On je bio pozitivan uticaj na njen život i držao je na čvrsto na zemlji.”

Njen novi dečko, Matt Rutler sa njom ide po žurkama i noćnim klubovima, do ranih jutarnjih časova. “On joj nikako ne može pomoći, jer se on ponaša gore nego ona,” kažu njeni prijatelji koji tvrde da nije izvukla pouku iz hapšenja zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

Da stvar bude gora, Christina ne priča sa porodicom. Na oca je ljuta već deset godina, iako nije isključila mogućnost da se jednog dana sretnu i razreše sve probleme. Do tada, prijatelji se nadaju da će povući ručnu i da neće završiti kao – Whitney Houston.

Izvor: Tračara.com

2Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Sun Feb 26, 2012 4:40 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jadna moja XTina... :( Uz tebe sam. Ja da sam na njenom mestu, ne bih vise bio sa tim sadasnjim deckom... ako je gori od nje i los je za nju.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

3Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Sun Feb 26, 2012 10:25 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Obično ovako propadnu sve poznate ličnosti.
Kao savršene a u stvari pakao, jebiga, valjda će se izvući.

4Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Sun Feb 26, 2012 10:49 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Angie:) wrote:Obično ovako propadnu sve poznate ličnosti.
Kao savršene a u stvari pakao, jebiga, valjda će se izvući.

5Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Sun Feb 26, 2012 10:07 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jaoo..miiica <3
Jadna.
Neka raskine sa tim dechkom..^^

6Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Mon Feb 27, 2012 6:25 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Angie:) wrote:Obično ovako propadnu sve poznate ličnosti.
Kao savršene a u stvari pakao, jebiga, valjda će se izvući.
slazem se

7Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Tue Feb 28, 2012 10:46 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Angie:) wrote:Obično ovako propadnu sve poznate ličnosti.
Kao savršene a u stvari pakao, jebiga, valjda će se izvući.

8Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Thu Mar 01, 2012 2:59 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

immortal.dreamer wrote:Jadna moja XTina... :( Uz tebe sam. Ja da sam na njenom mestu, ne bih vise bio sa tim sadasnjim deckom... ako je gori od nje i los je za nju.

9Pakao Christine Aguilere! Empty Re: Pakao Christine Aguilere! Fri Mar 09, 2012 3:31 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum