You are not connected. Please login or register

Lady Gaga dobila ulogu u trećem nastavku "Ljudi u crnom"

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lady Gaga dobila ulogu u trećem nastavku "Ljudi u crnom" Edd4cdcb-8c5a-4ec6-973c-30534977d948

Willu Smithu slučajno je izletjelo kako je pop-zvijezda odabrala "Ljude u crnom" za svoj filmski debi

Willu Smithu navodno je izletjelo kako će Lady Gaga imati malu kameo ulogu u trećem nastavku SF komedije Ljudi u crnom.

Kako piše brazilska stranica ElCorilloRD.com, Smith je u nedavnom intervju otkrio kako će u filmu imati nekoliko gostovanja poznatih iz svijeta showbiza, imenujući Lady Gagu kao jednu od njih.

- Imamo nekoliko celebrity kameo uloga, ali mislim da ne mogu odati tko su. Moramo kao iznenađenje zadržati vijest da se pojavljuje Lady Gaga - citirali su 43-godišnjeg glumca.

Lady Gaga dobila ulogu u trećem nastavku "Ljudi u crnom" Bc6ab625-faa2-4aec-ad41-56b1a71a3798

Uz navodno gostovanje Lady Gage, u filmu se pojavljuje i bivša članica Pussycat Dollsa, Nicole Scherzinger.

- Igrat ću Lily, djevojku glavnog lika, Willa Smitha. Ona je futuristička negativka. Okolo nosi raketni detonator - nedavno je Scherzinger ispričala the Sunu.

Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Jemaine Clement, Emma Thompson i Bill Hader također glume u filmu koji bi u kina trebao doći u svibnju.

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Mislim da vec ima tema...
Super

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum