You are not connected. Please login or register

Eva se povredila na snimanju!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Eva se povredila na snimanju! Empty Eva se povredila na snimanju! Wed Mar 14, 2012 4:44 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Eva se povredila na snimanju! Eva

Atraktivna glumica Eva Longoria povredila je juče nogu na snimanju poslednje sezone hit serije Očajne domaćice.

“Odmaram se stavljajući led na nogu koju sam povredila plešući na snimanju”, napisala je Eva na svom Twitter profilu uz fotografiju koju je podelila s obožavateljima. Povreda će proći za par dana i Eva će moći da se vrati svom liku Gabrielle Solis u popularnoj seriji.

Inače, američki mediji pišu da je Eva nedavno raskinula sa Eduardom Cruzom, bratom Penelope Cruz, s kojim je bila godinu dana u vezi. U februaru su proslavili godinu dana veze, krstarenjem i romantičnom večerom.

Izvor koji je navodno blizak paru rekao je da je raskid bio zajednička odluka, i da oni žele da ostanu prijatelji. Ipak, ni Eva ni Eduardo još uvek se nisu oglašavali povodom priča o raskidu.

Izvor: Tračara.com

2Eva se povredila na snimanju! Empty Re: Eva se povredila na snimanju! Wed Mar 14, 2012 5:24 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Brz oporavak :)
Uf,znam koliko boli kad povredisx nogu,meni se to chesto desxava :/ dobro je da nije nisxta ozbiljno

3Eva se povredila na snimanju! Empty Re: Eva se povredila na snimanju! Wed Mar 14, 2012 11:48 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Brz oporavak (:

4Eva se povredila na snimanju! Empty Re: Eva se povredila na snimanju! Wed Mar 14, 2012 8:04 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miica♥
Brz oporavak (:

5Eva se povredila na snimanju! Empty Re: Eva se povredila na snimanju! Wed Mar 21, 2012 4:05 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum