You are not connected. Please login or register

Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne?

+8
stella luna.
ProkletaKučka
∀phrodite.
Voe.Emilie♥
heartbreaker.♥
bloodless.Queen
fallen.unicorn
Nora
12 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Fri Mar 16, 2012 7:36 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki1

Nicki Minaj u pink bikiniju, zelene kose na Havajima snima novi spot! Ovog puta odlučila se da ekranizuje pesmu Starships.


29-ogodišnja reperka na Twitteru je podelila oduševljenje s fanovima, napisavši da jedva čeka da počne sa snimanjem, pošto joj se maneken, koji se pojavljuje u spotu jako dopada. Starship je singl sa njenog predstojećeg albuma Pink Friday: Roman Reloaded, koji bi trebalo da izađe 3. aprila.

Inače, na internetu se vodi polemika o izgledu ekscentrične reperke. Dok su jedni zaljubljeni u njene obline, drugi Nicki poručuju da pod hitno treba da ide na dijetu. Šta vi mislite o izgledu Nicki Minaj?

Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki11
Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki2
Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki3
Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki5
Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Nicki9

Izvor: Tračara.com

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Iju..Definitivno treba da ide na dijetu. :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije nimalo seksi.
Lijepo je imati bokove, bolje nego biti ravan kao daska, ali ovo je pretjerano. Kao da je stavila silikone, u Super bass je izgledala normalno..

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Normalno je da ima velike kukove jer je crnkinja. :) Meni se svidja, i jedva cekam spot za moju omiljenu pesmu. ^^

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Odvratna je. :/:

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

immortal.dreamer wrote:Normalno je da ima velike kukove jer je crnkinja. :) Meni se svidja, i jedva cekam spot za moju omiljenu pesmu. ^^

bokove* kukovi su nešto deseto.. ;p

7Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Fri Mar 16, 2012 11:59 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije nimalo seksi...

8Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Fri Mar 16, 2012 11:25 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Katastrofa.

https://weheartit.com/KrisVukovic

9Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Fri Mar 16, 2012 11:51 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Mislim da je ipak malo preterala:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

10Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Sat Mar 17, 2012 2:26 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Katastrofa izgleda...

11Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Sat Mar 17, 2012 2:40 am

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Fuj.. ima ogromne bokove

12Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Sat Mar 17, 2012 2:44 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne moze da bude seksi ni u 903275 galaksiji...
Lepo je imati obline,ali ona je katastrofa...mislim da sam nasxla savrsxenu rech za nju:TENK

13Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Sat Mar 17, 2012 11:39 am

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ja nju mnogo volim. I mislim da izgleda sasvim okej. Jeste da ima dupetaruuu ali ima lep stomak i okej grudi :'3

14Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Empty Re: Nicki Minaj u bikiniju: seksi ili ne? Tue Mar 27, 2012 2:15 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum