You are not connected. Please login or register

Eric Saade: “Dajem novac u dobrotvorne svrhe”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Eric Saade: “Dajem novac u dobrotvorne svrhe” Eric-Saade-13

Pevač se našao pod žestokim udarom kritika zbog prodavanja ulaznica za bekstejdž po visokim cenama, ali je sad otkrio da novac od njihove prodaje ide dobrotvornoj organizaciji.

Eric Saade: “Dajem novac u dobrotvorne svrhe” 101-ericsaade

Naime, svi koji žele da upoznaju Erica van scene, za to zadovoljstvo moraju da plate oko 300 evra. Mnogi su ga zbog toga jako kritikovali, smatrajući da fanovima pruža jako malo za toliki novac. Ipak, mladi Šveđanin otkriva zašto je to uradio.

“U stvari, nemam pojma čemu tolika histerija” kaže Eric, objašnjavajući da su prodaju ulaznica za bekstejdž od njega zahtevali fanovi u inostranstvu. Pevač kaže i kako je sav novac koji je zaradio odavno odlučio da pokloni jednoj dobrotvornoj fondaciji. “Razumem zašto ljudi u Švedskoj ne vole ovo što radim. Ipak, ja ne zarađujem novac za sebe na ovome, u to mogu da vas uverim. Sav novac ide fondaciji ‘My Big Day’”.

Eric Saade: “Dajem novac u dobrotvorne svrhe” Ericaktuellpress2

Ova fondacija pomaže ozbiljno bolesnoj deci ispunjavajući njihove želje, a Eric je hteo sve da iznenadi odlukom o donaciji. Ipak, zbog toga što su ga svi napali kako prisvaja novac za sebe, on kaže da je morao da svoju nameru otkrije ranije. On kaže da je susret sa fanovima u bekstejdžu nešto normalno svuda u svetu, a kao primer navodi Beyonce. “Ovo je potpuno normalno za sve zemlje osim Švedske. Znam da to malo smeta kolegama, ali šta da radim? Želeo sam da pružim tu mogućnost svojim fanovima.” Nažalost, iznenađenje je propalo, ali Eric je makar svima pokazao da su o njegovim ljudskim kvalitetima prerano sudili.

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa lijepo, kad već nabije cijenu neka do nekome kome je potrebnije.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Dušaa <3

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Basx lepo od njega,dusxa <3

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum