You are not connected. Please login or register

Žele dobro da zarade: One Direction tuže članovi istoimenog američkog benda!

+3
Djavo.
Nora
Sky
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Žele dobro da zarade: One Direction tuže članovi istoimenog američkog benda! 0410-us-uk-one-direction-band-lawsuit-copyright-trademark-1

Članovi američkog One Directiona kažu da su se prvi setili tog imena i podneli su tužbu u kojoj traže više od 600.000 funti!

Žele dobro da zarade: One Direction tuže članovi istoimenog američkog benda! Ffnfrponedirection031712

Na svom blogu, američki One Direction je istakao da im se dopada ono što rade njihove kolege, ali da će i pored toga, ipak tužiti. U zvaničnom saopštenju Amerikanaca stoji: “Da bi smo zaštitili svoja prava, nevoljno smo podneli tužbu. Iako smo se maksimalno trudili, nismo uspeli da napravimo kompromis sa predstavnicima druge strane. Oni su odlučili da ne promene ime. Odlučili su da nastave, koristeći isto ime, One Direction, na taj način napravivši probleme i zabunu u Sjedinjenim Državama.”

Žele dobro da zarade: One Direction tuže članovi istoimenog američkog benda! Ffnfrponedirection031712

“Britanski bend je bogat i popularan. Oni imaju neograničene resurse gospodina Cowella na raspolaganju. Mi sa druge strane nemamo tako nešto. Po našem mišljenju, bilo smo prvi. Imamo prava. Imamo talenat i imamo srce. Stojimo iza svega rečenog. To što mi nemamo novac ne znači da nemamo svoja prava i da smo manje vredni” stoji na kraju saopštenja. Britanski One Direction još uvek se nije oglasio povodom svega.

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

takvi mi ljudi stvarno idu na živce.
prvo. 1D postoji već 2 godine još od x factora i oni su se sada sjetili tužiti ih.
stvarno jako uvjerljivo..

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja sam na strani amerikanaca...kao sxto su rekli britanci imaju neogranichene resurse a ovi mogu da se slikaju...Mada,ako su vec hteli da ih tuze,trebalo je da ih tuze ranije...samo su chekali da ovi postanu popularni

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Ja sam na strani amerikanaca...kao sxto su rekli britanci imaju neogranichene resurse a ovi mogu da se slikaju...Mada,ako su vec hteli da ih tuze,trebalo je da ih tuze ranije...samo su chekali da ovi postanu popularni
slažem se^^

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Sad su nasli da ih kao tuze. Samo prave bezpotrebnu dramu.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Mislim da su Amerikanci u pravu, ali opet, mogli su oni da ih tuže i dok ovi još nisu postali popularni.
Malo su se kasno setili. :P

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Ja sam na strani amerikanaca...kao sxto su rekli britanci imaju neogranichene resurse a ovi mogu da se slikaju...Mada,ako su vec hteli da ih tuze,trebalo je da ih tuze ranije...samo su chekali da ovi postanu popularni

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano. :3

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum