You are not connected. Please login or register

Zatvorena istraga o smrti Whitney!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Zatvorena istraga o smrti Whitney! Thu Apr 12, 2012 1:15 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zatvorena istraga o smrti Whitney! WhitneyHouston

Istraga o smrti Whitney Houston je zatvorena, objavila je juče policija Beveri Hilsa.

Prema toksikološkim nalazima, policijski zvaničnici objavili su da je pravi razlog smrti davljenje u kadi, usled nepažnje, a ne droga, kako se spekulisalo. “U zvaničnom izveštaju piše da je smrt bila incident, a da je razlog davljenje u kadi”, kaže izvor blizak američkoj policiji.

Prijatelj i kolega pokojne Houstonove, Kevin Costner, otkrio je za Huffington Post da joj je proteklih godina poslao dva pisma u kojima je molio da potraži pomoć.

“Bilo je ljudi koji su zaista voleli Whitney, a nekoliko puta tokom poslednjih sedam, osam godina, pitali su me da li bi joj napisao pismo? Uvek mi je bila bliska, uvek me je cenila, ali ne znam koliko su joj ta pisma pomogla”, izjavio je Kevin u intervjuu i dodao da tokom snimanja Telohranitelja nije znao da se pevačica drogira.

U javnost je pojavio snimak poziva hitne pomoći u noći kad je preminula Whitney Houston. Hitnu je nazvao član obezbeđenja hotela Hilton, rekavši da je pronašao ženu u kupatilu, kako leži bez svesti.


Izvor: Tračara.com

2Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Re: Zatvorena istraga o smrti Whitney! Thu Apr 12, 2012 2:58 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Kako je uspela da se udavi u kadi?to mi idalje nije jasno

3Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Re: Zatvorena istraga o smrti Whitney! Thu Apr 12, 2012 6:46 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Stvarno, kako može da se udavi?
Jedino ako je neko nije udavio.
Ne može sama sebe. O.o
Ili može?

4Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Re: Zatvorena istraga o smrti Whitney! Thu Apr 12, 2012 10:37 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Kako je uspela da se udavi u kadi?to mi idalje nije jasno

5Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Re: Zatvorena istraga o smrti Whitney! Fri Apr 13, 2012 9:45 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

neka su, hvala bogu završili s time.
žena napokon počiva u miru.

6Zatvorena istraga o smrti Whitney! Empty Re: Zatvorena istraga o smrti Whitney! Wed Apr 25, 2012 7:03 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano. :3

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum