You are not connected. Please login or register

Zvezde bez šminke: Rihanna

+2
Djavo.
Nora
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Zvezde bez šminke: Rihanna Sat Apr 21, 2012 5:57 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zvezde bez šminke: Rihanna Rihanna2

Rihanna definitivno ove nedelje izaziva najviše medijske pažnje: nakon fotografija bez gornjeg dela kupaćeg, šokantne fotke sa belim prahom, za koji mnogi tvrde da je kokain, stiže RiRi u nereprezentativnom izdanju – prljave kose i bez šminke.

Pre svega, pevačici treba izraziti poštovanje za hrabrost, budući da brojne svetske zvezde skoro pa ni ne možemo da vidimo bez šminke, dok je ona na YouTube postavila video sa koreografske probe za spot Where Have You Been, na kome je bez trunke šminke.

Očekuje se da će pre objavljivanja spota izaći još nekoliko ovakvih video klipova, a Rihanna poručuje da će spot za treći singl s njenog novog albuma Talk That Talk biti čudan i da će emocije izraziti igranjem.

Pogledajte video, kao i Rihannu sa i bez šminke.
Zvezde bez šminke: Rihanna Rihanna_bez_sminke


Izvor: Tračara. com

2Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sat Apr 21, 2012 10:07 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Boze me sachuvaj,prepala sam se kad sam usxla u temu...basx je bleda :/
ali dobro,svaka joj chast na hrabrosti sxto je postavila video na youtube...

3Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sat Apr 21, 2012 10:24 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Prelijepa je bez i sa šminkom, ali da, jako je blijeda :/
Video je predobar^^ jedva čekam spot. (:

4Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sun Apr 22, 2012 1:12 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

stvarno je preeblijeda xD
ali je slatka (:

5Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sun Apr 22, 2012 10:37 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije toliko loša.

6Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sun Apr 22, 2012 11:37 am

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Meni je prelepa <3

7Zvezde bez šminke: Rihanna Empty Re: Zvezde bez šminke: Rihanna Sun Apr 29, 2012 4:27 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum