You are not connected. Please login or register

Harry Styles je mamin sin

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Harry Styles je mamin sin Empty Harry Styles je mamin sin Tue Apr 24, 2012 6:38 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Harry Styles je mamin sin 8743699_100412_onedrm6

Iako se čini da mladi pevač konstantno juri devojke po celom svetu, njegova mama Anne Cox otkriva da joj je on jako privržen.

18-godišnji pevač svoju majku zove i po pet puta na dan ili joj šalje lepe tekstualne poruke. U intervjuu za Mail Online, Anne otkriva da joj nije smetalo što je njen sin bio u vezi s 15 godina starijom Caroline Flack. “Upoznala sam Caroline, ali ne želim da pričam o njima. To je sad završeno”, objasnila je. “Nikad nisam razmišljala o razlici u godinama, ja sam 10 godina mlađa od Harryjevog tate, pa pretpostavljam da je i on to tako video. Da budem iskrena, ne mislim kako je to mnogo važno.”

Harry Styles je mamin sin 9388658100412onedrm14

Anne otkriva i da Harry uvek pronalazi dovoljno vremena da joj se javi. “On je mamin sin. Nekad me zove i po pet puta na dan. Kad je u drugoj vremenskoj zoni obično mi pošalje poruku ‘Volim te mama’ ili ‘Nedostaješ mi’. On je i dalje moj mali dečak. Njegovi zagrljaji su najbolji.”

Iako je za vikend viđen kako ljubi model Victoria’s Secreta Emmu Ostilly, njegova mama smatra da Harry ne želi pravu vezu. “Jednog dana biće dobar dečko. U ovom momentu on ne želi da se vezuje. Imao je jednu ili dve devojke dok je bio mlađi, ali nikad nekog posebnog. Volela bih da Harry jednog dana zasnuje porodicu, a i on bi to voleo. Bio bi fantastičan tata. On je tako romantičan momak.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

2Harry Styles je mamin sin Empty Re: Harry Styles je mamin sin Tue Apr 24, 2012 7:43 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Iskreno,vidi se po njemu

3Harry Styles je mamin sin Empty Re: Harry Styles je mamin sin Tue Apr 24, 2012 7:03 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Iskreno,vidi se po njemu

4Harry Styles je mamin sin Empty Re: Harry Styles je mamin sin Tue Apr 24, 2012 11:07 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Koji dečko nije mamin sin?
Ja znam po mom bratu. On i mama u životu se nisu posvađali i stalno ju zove i sve, dok sam ja takva s tatom. Naravno obožavam svoju mamu, ali oni dvoje bolje se slažu, ipak je on njen sinčić.. :p

Uglavnom, nema tu ništa loše dok ti se majka ne počne miješati u život previše.

5Harry Styles je mamin sin Empty Re: Harry Styles je mamin sin Thu May 03, 2012 3:33 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum