You are not connected. Please login or register

Lindsay Lohan kao Elizabeth Taylor u filmu "Liz & Dick"?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lindsay Lohan kao Elizabeth Taylor u filmu "Liz & Dick"? A3514ee1-97b6-47dc-bb9f-18abaed05417

Biografski film fokusirao bi se na najstrastveniju hollywoodsku ljubavnu priču E. Taylor i Richarda Burtona

Kada bi radili popis potencijalnih glumica koje bi mogle i znale dostojanstveno utjeloviti ikonu filmske industrije i stila, ali i ženu 'ljubičastih očiju' iznimno turbulentnog privatnog života, onda se na tom popisu svakako pri vrhu ne bi našla Lindsay Lohan (osim možda u opisu turbulentnog života).

No, kako prenose svi svjetski portali, upravo bi se Lohan trebala naći u ulozi veličanstvene britansko-američke glumice i dvostruke dobitnice Oscara, Elizabeth Taylor, i to u filmu "Liz & Dick" koji bi se primarno bavio njezinom vezom i kasnije brakom s Richardom Burtonom.

Biografski film fokusirao bi se na najstrastveniju hollywoodsku, ali kaotičnu ljubavnu priču ovih dviju glumačkih legendi koji su svoju aferu započeli na setu filma "Cleopatra", nakon čega su se i vjenčali, pa razveli, pa ponovno u tajnosti vjenčali i onda još jednom, ali i zauvijek rastali.

Lindsay Lohan kao Elizabeth Taylor u filmu "Liz & Dick"? Burton1_2

- Uvijek sam se divila i iznimno cijenila Elizabeth Taylor. Ona nije bila samo izvanredna glumica, ona je bila fascinantna žena. Jako mi laska ovaj prijedlog da ju upravo ja tumačim na velikom filmskom platnu - izjavila je Lohan kojoj je ovo posljednja i sjajna šansa da se konačno i ozbiljno vrati u glumački svijet i svojoj karijeri nakon niza epizoda lošeg ponašanja, suđenja, alkohola, droge, krađe i zatvora, piše magazin Empire.

Spomenimo kako još nije poznato tko će utjeloviti Burtona, ali snimanje filma "Liz & Dick" trebalo bi započeti u lipnju.

Lindsay Lohan kao Elizabeth Taylor u filmu "Liz & Dick"? Burton_2

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

●Nemesis●

●Nemesis●
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Lepo... ^^
bilo bi interesantno da je vidimo u ovoj ulozi :)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Lepo

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jedva čekam :D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Katastrofa. Od toliko glumaca oni nađu ovu.. -.-

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum