You are not connected. Please login or register

Novo šokantno priznanje Demi Lovato: “Uzimala sam kokain”

+2
bloodless.Queen
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin


Novo šokantno priznanje Demi Lovato: “Uzimala sam kokain” Demi-Lovato-LIVE-@-Jockey-Club-Lima-Peru-170412_704
Pevačica kaže da je drogu uzimala kad bi nakon serije koncerata pred hiljadama fanova ostajala sama i potpuno depresivna.
Novo šokantno priznanje Demi Lovato: “Uzimala sam kokain” Demi-lovato-live--jockey
U intervjuu za Fabulous, ona je rekla: “To je nešto o čemu ne želim da pričam. Mogu samo reći da sam bila depresivna. Sišla bih sa scene nakon nastupa pred 18.000 ljudi i odjednom ostajala sama u hotelskoj sobi. Pokušavala sam da pronađem način kako da ponovo stvorim takav osećaj.”
Novo šokantno priznanje Demi Lovato: “Uzimala sam kokain” 973474409demilovatolivej
Pevačica i glumica smatra da su pauze između koncerata jako opasne za izvođače, jer ste u jednom trenutku poneseni energijom fanova a nakon toga ostajete sami u svom svetu.

izvor:bravo.rs

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, desilo se... nadam se da vise nece.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Oh, zamisli jadnica ostala je sama pa uzimala kokain. Ma bravo glupačo! -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nadam se da visxe nikada nece uzimati drogu!jadna,mogu da zamislim kako joj je bilo

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

jaoo jadna..mogu misliti kako joj je bilo..

hotxx

hotxx
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Realno,ne mozete.
Kao prvo,ona je mentlano ostecena osoba,ne kazem to kao hejter jer ja nu postujem,vec govorim s " medicinske" strane.Njezina psiha je ostecena i koliko god ona isla na terapije,tesko ce se to moci prepraviti.
Tu su curu unistili pocetni zlobni hejteri i stvorila si je komplekse u glavi. Ona je trazila tugu,i po meni ok,neko vrijeme zbilja je bila tuzna,i tesko joj je bilo ali pretjeruju u vezi nje.

Mnoge su u skoli zezali,ali eto mnogi su se digli iz toga,presli preko toga.Ok,ona nije mogla.ALI POGLEDAJTE STA IMA! Milijune fanova,brdo para(znam da to nista ne znaci ali ipak..) a neki nisu nit nemaju to pa zive normalno sa zlostavljacima i nadaju se boljem.

Ja Demi vise ne zalim.Nije mi ju nimalo zao.Ona moze biti sretna sto se izvukla od toga i sto moze imati predivan zivot ali njenje blokade i mozgu i kompleksi ce je na kraju cak i ubiti mozda.
Etoo,mozda bezosjecajno al iskreno.

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum