You are not connected. Please login or register

Justin Bieber ne pokušava da naudi Mariah Yeater

+2
Nora
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Justin Bieber ne pokušava da naudi Mariah Yeater FFN_FLYNETUKFF_Bieber_Justin_042312_9008203
Informacija da je Justin snimio pesmu o devojci koja je tvrdila kako mu je rodila dete izazvala je šok, ali pevač tvrdi da samo želi da iznese istinu.
Justin Bieber ne pokušava da naudi Mariah Yeater Ffnflynetukffbieberjusti
Justin je boravio u Londonu gde je vršio promociju albuma, a tu priliku iskoristio je i da otkrije više detalja o pesmama koje su se našle na njemu. “Ne želim da otkrivam previše o sebi u mojim pesmama. Dok god to radite na nevin način i ne pokušavate nekog da povredite, sve može ispasti dobro”, rekao je. “Pričaću o svemu kroz šta prolazim. Napisao sam pesmu o toj situaciji sa devojkom koja je rekla kako je rodila moju bebu – Mariah Yeater. Pisao sam o mami, o gomili stvari kroz koje prolazim.”
Justin Bieber ne pokušava da naudi Mariah Yeater Ffnflynetukffbieberjusti
Svet su obišle i brojne slike uplakanih devojaka koje nisu mogle da dođu sebi nakon susreta sa svojim idolom na aerodromu Hitrou.
Justin Bieber ne pokušava da naudi Mariah Yeater Ffnflynetukffbieberjusti
izvor:bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne želiš joj nauditi, a pjevaš pjesmu o njoj. -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Mislim da je to basx glupo...rekao je ranije da uopsxte ne razmisxlja o njoj a sad je snimio i pesmu -.-
I iako nisam fan,znam kako je ovim devojkama...i ja sam plakala kad sam upoznala Anahi ;)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Aaa vidi ovih curaa XDDD
pa mislim da ju stvarno nije htio povrijediti (:

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Jao Boze. On uopste nije napisao pesmu o njoj,ovi su mnogo glupo preveli.
On je na Twitteru postavio video "Borat - You'll Never get This" koji je presmesan i namenio to Mariah-i takoo daaaa.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Mislim da je to basx glupo...rekao je ranije da uopsxte ne razmisxlja o njoj a sad je snimio i pesmu -.-
I iako nisam fan,znam kako je ovim devojkama...i ja sam plakala kad sam upoznala Anahi ;)

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum