You are not connected. Please login or register

Jennifer Love Hewitt se oseća kao “potpuna budala” zbog izjave o Adamu Levineu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jennifer Love Hewitt se oseća kao “potpuna budala” zbog izjave o Adamu Levineu 53880_JLH36_123_539lo
Adam Levine gostovao je kod Ellen gde je konstatovao kako je počastvovan izjavom ljubavi lepe glumice, ali je i priznao da je ona bila pomalo “agresivna”.
Jennifer Love Hewitt se oseća kao “potpuna budala” zbog izjave o Adamu Levineu 54026jlh47123151lo
Na istom mestu nekoliko nedelja ranije Jennifer je priznala Ellen kako je zaljubljena u Adama i da bi bili lep par, jer su oboje sami. Ipak, glumica sad kao da se kaje zbog svega, pa je na svom Twitteru napisala: “Onaj momenat kad date komentar o nekome ili nečemu i svet vas učini da se osećate kao budala. Da li izlazim? Da li sam zaljubljena? Ne! Režiram poslednju epizodu serije The Client List Hvala Adamu Levineu što je bio tako elegantan kod Ellen. Naučila sam lekciju.”

izvor:bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahaha a kako je slatka^^

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Uopsxte mi nije jasno zbog chega je ispala agresivna?i nema potrebe uopsxte da se oseca kao budala...Adam bi trebao da skache od srece sxto ga je primetila tako divna zena

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Uopsxte mi nije jasno zbog chega je ispala agresivna?i nema potrebe uopsxte da se oseca kao budala...Adam bi trebao da skache od srece sxto ga je primetila tako divna zena

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum