You are not connected. Please login or register

Christinu Aguileru uvredili komentari The Wanteda o njenoj težini?

+2
gotcha.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Christinu Aguileru uvredili komentari The Wanteda o njenoj težini? The-Wanted-51
Jedan od zaposlenih u šou “The Voice” tvrdi da su članovi britanskog bojbenda krivi za to što ih je Christina ignorisala na snimanju.

Tom Parker nazvao je pevačicu: “ku*kom” jer je pevačica odbila da razgovara sa njima nakon nastupa koji su imali u ovoj emisiji. Ipak, jedan izvor tvrdi da su članovi grupe pre toga nju uvredili. “I Christina i Adam ih baš nisu voleli. Taj momak Tom upitao je Christinu da li se sad oseća lepšom nakon što je izgubila svu tu težinu. Svi smo bili šokirani! Ona nije ni čula to pitanje u potpunosti, pa je upitala asistenta o čemu se radi.”
Christinu Aguileru uvredili komentari The Wanteda o njenoj težini? Christina-aguilera--suns
“Nakon toga, Max je upao u razgovor i podrguljivo odrecitovao njene stihove ‘She is beautiful no matter what you say’. Christinin dečko Matt Rutler bio je u bekstejdžu i to mu se uopšte nije dopalo. Christina je na kraju rekla ‘Momci, bolje bi vam bilo da se smiriti i fokusirate na sebe. Odšetala je ljuta kad joj je Tom prišao i rekao da ne brine jer ‘I Britney mora da radi na svom izgledu za šou X Factor’. To mora da je zbog svih droga na kojima se nalazi’. Christina je bila tako besna!”
Christinu Aguileru uvredili komentari The Wanteda o njenoj težini? Christina-aguilera--suns
“Ostatak večeri Christina ih je ignorisala. Momci to nisu razumeli ali ih je onda asistentkinja podsetila šta su joj sve rekli”, završio je insajder svoje izlaganje. Isti izvor ističe da je Nathana Sykesa kao člana benda bilo sramota zbog svojih kolega i da za njihovo ponašanje nije imao razumevanje.

izvor:bravo.rs

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Ti su mnogo umislili. -.-
Šta imaju oni da pričaju?
Kao da su nešto lepši i bolji od nje pih.
Prvo ono o 1D, pa sad ovo.
Kad su rekli da su 1D samo lepa lica, a da su oni pravi bend.
Jesu .... da ne kažem šta. Niko od njih nije lep i pesme su im užasne u odnosu na 1D. -.-
On da nazove JEDNU OD NAJBOLJIH pevačica KU*KOM?
Ma molim te.
Ubila bih ih sad.

http://kazandmatt.tumblr.com

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

_retrokiddy. wrote:Ti su mnogo umislili. -.-
Šta imaju oni da pričaju?
Kao da su nešto lepši i bolji od nje pih.
Prvo ono o 1D, pa sad ovo.
Kad su rekli da su 1D samo lepa lica, a da su oni pravi bend.
Jesu .... da ne kažem šta. Niko od njih nije lep i pesme su im užasne u odnosu na 1D. -.-
On da nazove JEDNU OD NAJBOLJIH pevačica KU*KOM?
Ma molim te.
Ubila bih ih sad.

U popunosti se slažem sa tobom.
Niko od njih nije nešto posebno lep,nemaju neke pesme,a 1D je za njih....
Nek ne seru oni tu,šta njih briga što je ona debela.Njena stvar.Ako još jednom čujem nešto o njima -.-

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije u redu od njih što su je tako nazvali, ali ni od nje što ih je ignorirala i glumila veliku zvijezdu. Osim toga, tko je tu spominjao njene kile?!

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

JA APSOLUTNO NE VERUJEM U OVO!Ovo je samo josx jedan trik da se privuche paznja na Christinu i njenu PROPALU karijeru -.- APSOLUTNO nema sxanse,gledala sam razne njihove intervjue i znam skoro sve o njima i garantujem da nikad prvi ne bi napali nekoga...i 1D nema nikakve veze sa ovim,oni imaju pravo na svoje misxljenje i mnogo su mi bolji od 1D -.- i da su,kojim sluchajem,prvi zapocheli sumnjam da su imali bilo kakvu losxu nameru -.-

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:JA APSOLUTNO NE VERUJEM U OVO!Ovo je samo josx jedan trik da se privuche paznja na Christinu i njenu PROPALU karijeru -.- APSOLUTNO nema sxanse,gledala sam razne njihove intervjue i znam skoro sve o njima i garantujem da nikad prvi ne bi napali nekoga...i 1D nema nikakve veze sa ovim,oni imaju pravo na svoje misxljenje i mnogo su mi bolji od 1D -.- i da su,kojim sluchajem,prvi zapocheli sumnjam da su imali bilo kakvu losxu nameru -.-

e bas tako!

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum