You are not connected. Please login or register

Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom Taylor-swift-bouchon-cafe-lunch-with-friend-1
Pevačica i jedna njena prijateljica posetile su Bouchon Cafe u Beverli Hilsu, gde su kao prave drugarice uživale u razgovoru.
Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom Taylor-swift-bouchon-caf
Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom Taylor-swift-bouchon-caf
Taylor se odlučila za crveno-belu kariranu košulju, teksas šorc i sunčane naočare, a cilj je očigledno bio da se dobro uklopi u masu i tako sebi obezbedi retke trenutke mira. Kako prenose američki mediji, Taylor je vrlo zainteresovana za ulogu u nekom filmu a i sama je izjavila kako joj kroz ruke prođe veliki broj scenarija.
Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom Taylor-swift-bouchon-caf
Momenti čistog uživanja: Taylor Swift na kafi sa prijateljicom Taylor-swift-bouchon-caf

izvor:bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Koja novost e. -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

~ hiatus wrote:Koja novost e. -.-
ahahahaha,WIN!
Btw,zagledala sam joj grudi i ovde mi deluje kao i uvek...sxta bi onda sa silikonima?

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo ^^

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:
Btw,zagledala sam joj grudi i ovde mi deluje kao i uvek...sxta bi onda sa silikonima?
To sam i ja gledala xDDDD
Lijepo se obukla (:

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum