You are not connected. Please login or register

Louis Tomlinson poludeo zbog internet kampanje protiv njegove devojke

+2
Nora
fallen.unicorn
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Louis Tomlinson poludeo zbog internet kampanje protiv njegove devojke Tumblr_m306kfbMN21roq75ro5_1280

Član grupe One Direction kaže kako se oseća “razoreno” zbog ponašanja velikog broja obožaveteljki, koje preko Twittera napadaju njegovu devojku.
Umesto sa Eleanor Calder, fanovi žele da Louis ponovo bude sa svojom starom devojkom, Hannah Walker. Pevač je sa njom raskinuo prošlog leta i počeo da izlazi sa Eleanor, studentkinjom univerziteta Mančester, koja povremeno radi i kao model.

Louis Tomlinson poludeo zbog internet kampanje protiv njegove devojke Tumblrm306kfbmn21roq75ro

Obožavateljke su ubeđene da Eleanor razlog zbog čega je Louis napustio Hannah pa je zbog toga napadaju a sa druge strane imaju samo reči hvale za Hannah. Mladi pevač to više nije mogao da ignoriše pa je priznao kako je poludeo zbog svega. “Istini za volju, ovo uopšte nije smešno. Čitam neke užasne tvitove i strašno sam iznerviran”, napisao je na svom Twitteru.
U međuvremenu, javila se i Hannah, koja tvrdi da se zbog svega užasno oseća. “Osećam se užasno, pa sam poslala poruku Liamovoj devojci Danielle rekavši joj da kaže Eleanor da mi je žao ako sam je uvredila. Ne želim da izgledam kao zla bivša devojka.”
izvor: Bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Naravno da je, cura mu je. Fanovi su nekad stvarno bolesni!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ovi fanovi nekad stvarno nisu normalni -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Fanovi nekad uopsxte nemaju granica -.-

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Fanovi nekad stvarno nisu normalni,i treba da je brani ipak joj je decko

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Ovo je bolesno. Taj način na koji drugi ljudi pokušavaju upravljati životima drugih ljudi samo zato jer se njima sviđa drugačije, to fakat nije normalno.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum