You are not connected. Please login or register

Selena zbog slave ima problema s samopouzdanjem

+2
∀phrodite.
Voe.Emilie♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Selena zbog slave ima problema s samopouzdanjem Sg_kmart-3

Glumica i pevačica priznaje da se i pored ogromnog uspeha oseća nesigurno, jer se uvek brine šta drugi govore o njoj.

Selena zbog slave ima problema s samopouzdanjem Sgkmart-4

Iako ima milione fanova a dečko joj je jedan od najtraženih tinejdžera na planeti, Sel kaže da joj je kao i većina drugih devojaka njenih godina, jako stalo do mišljenja okoline. Govoreći za HollywoodLife.com, zvezda “Spring Breakersa” priznaje da se preplašila za vreme snimanja skeča za “Funny or Die”, jer je brinula da nije dovoljno smešna. “Stalno sam pitala moju šminkerku ‘Da li radim kako treba, da li je ovo smešno?’”, otkrila je u intervjuu za US Radio. “Inače imam problema sa samopouzdanjem, mislim da će mi fanovi reći da li im se sviđa ili ne”, rekla je Gomez.

Selena zbog slave ima problema s samopouzdanjem Sgkmart

Iako je stroga prema sebi, Sel ima filozofiju kad je reč o životnim greškama. “Ne volim žaljenje. Mislim, napravila sam greške ali sve se dešava s razlogom.”

Izvor: bravo.rs

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

preslatka mi je takoo ♥

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro, ne postoji osoba koju uopće nije briga što drugi misle o njoj samo su neki manje osjetljivi na to, a neki se tim zamaraju.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

~ hiatus wrote:Dobro, ne postoji osoba koju uopće nije briga što drugi misle o njoj samo su neki manje osjetljivi na to, a neki se tim zamaraju.
slazem se

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A dusa moja ♥ pa dobro normalno je da se brine sta ce o njoj reci,svi se mi brinemo samo neko vise,neko manje

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Blondie.♥ wrote:A dusa moja ♥ pa dobro normalno je da se brine sta ce o njoj reci,svi se mi brinemo samo neko vise,neko manje

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum