You are not connected. Please login or register

Jennifer Lopez želi da usvaja decu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Jennifer Lopez želi da usvaja decu Wed May 16, 2012 12:32 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jennifer Lopez želi da usvaja decu SIPA_sipausa30081475_000023
J.Lo kaže da je o usvajanju počela da razmišlja tek kad je upoznala blizance iz Etiopije na snimanju filma “What to Expect When You’re Expecting”.
Jennifer Lopez želi da usvaja decu Sipasipausa3008147500001
Pevačica i glumica ima četvorogodišnje blizance Maxa i Emmu sa bivšim suprugom Marcom Anthonyjem a sad razmišlja i proširenju porodice kroz usvajanje. Jen je na setu radila sa blizancima iz Etiopije čija je majka umrla i kaže da se u njih prosto zaljubila.
Jennifer Lopez želi da usvaja decu Sipasipausa3008147500005
“Smešno je to, jer pre snimanja nisam ni razmišljala o usvajanju, oduvek sam želela samo svoje bebe. Ali posle filma i za vreme njegovog snimanja, dok sam držala te male blizance iz Etiopije odmah sam se zaljubila i jasno mi je kako neko to može, kako je lako prihvatiti dete koje nema nikoga”, rekla je Jennifer za Daily Mirror.
Jennifer Lopez želi da usvaja decu Sipasipausa3008147500010
“To je prelep, nesebičan čin ljubavi i nešto za šta kažete, ‘OK, razumem ta osećanja, kapiram to. Skoro sam odvela te bebe kući. Zaljubila sam se u te bebe.” Ipak, usvajanje trenutno nije opcija za nju: “Usvajanje bi bilo blagoslov ali sam fokusirana na svojih dvoje dece i već imam pune ruke posla”, rekla je.

izvor:bravo.rs

2Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Re: Jennifer Lopez želi da usvaja decu Wed May 16, 2012 6:37 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Uf,ona mi je sva za mamu!

https://weheartit.com/KrisVukovic

3Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Re: Jennifer Lopez želi da usvaja decu Wed May 16, 2012 9:47 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

british_blue-blood★ wrote:Uf,ona mi je sva za mamu!
Ahahahaha,Kiki ;)
Pa dobro,sxto ne bi pomogla kad moze...

4Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Re: Jennifer Lopez želi da usvaja decu Wed May 16, 2012 10:17 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa lepo :)))

5Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Re: Jennifer Lopez želi da usvaja decu Wed May 16, 2012 10:49 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo (:

6Jennifer Lopez želi da usvaja decu Empty Re: Jennifer Lopez želi da usvaja decu Thu May 24, 2012 11:22 pm

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum