You are not connected. Please login or register

∀phrodite's diary.

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Tue Apr 09, 2013 4:41 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

∀phrodite's diary. - Page 2 Tumblrmkft3qufkp1rnb3aco

∀phrodite's diary. - Page 2 Tumblrmkh72fgelh1rw2pq0o

∀phrodite's diary. - Page 2 Tumblrmkjz28aucf1qm6f2do

∀phrodite's diary. - Page 2 Tumblrmkwd6dlmko1s84ggwo

https://weheartit.com/KrisVukovic

27∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sun May 12, 2013 5:18 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side



Dragi Dnevniče,


Razmišljala sam o smrti.
Šta je smrt?
Šta se dogodi s nama kada umremo?
Da li nestanemo?
Da li odemo negde?
Šta bude s nama?
Plašim se smrti.
Ali se ne plašim da to priznam.
Pa šta ako se plašim?
Svi mi imamo neke strahove, zar ne?
Nedostaje mi moj drug.
Mnogo.
Želim da ga zagrlim.
Ali ne mogu.
Boli me.
Ne mogu da izdržim.
Gušim se.
Ponovo.
Kao kad neko puši glupe cigare u mojoj blizini.
Nemam vazduha.
Vrućina mi je.
Boli me glava.
I stomak.
Sve me boli.
Nedostaje mi!
Kako da preživim ovo osećanje?
Kako da ga opišem?
Kome da obratim?
Evo ga.
Opet.
Plačem.
Da, opet.
Gorim.
Duša me boli.
Srce.
Suze su užasno slane.
Peče me lice od njih.
Tako sam bezobrazna.
I 'bezosećajna'.
Niko me ne sluša.
Svi gledaju svoje dupe.
Baš ih briga za mene.
Ne mogu više ovaj život da podnesem.
Toliko je surov.
Koliko života je do sada uzeo?
Bezbroj?
Da, znam.
To me toliko boli.
Ne mogu više.
Reći ću to svima.
Ne zanima me odgovor.
Imam i ja prvo na nešto.
Valjda.
Da.
Imam.
Znam.
Sigurna sam.
Tačka.
Kristina.

https://weheartit.com/KrisVukovic

28∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Wed Jun 05, 2013 4:55 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Dragi Dnevniče ♪♫,

Prvo sam htela da ti pišem kad se raspustim, ali sam onda shvatila da ne mogu toliko da čekam. Ono što sam prvo htela da napišem, jeste, to da su osmaci otišli. Nije da nisam srećna, naravno da jesam. Ali, nekako i oni su ljudi, i, na neki način mi sada nedostaju. Ne ono, nedostaju baš mnogo, ali je škola prazna. Ovi sadašnji sedmaci su malo retardirani, i s njima se ne može komunicirati. Ono što je dobro kod toga da su osmaci otišli, jeste to, što je s njima otišao i Srećko. Da, otišao je konačno. Ne znam kako će on upisati srednju, ali to nije moja briga. Sad su ostala još dva čoveka koja mi užasno idu na živce i jedva čekam da se pozdravim s njima. To su Nele i Cvetin. Cvetina mrzim zato što su me zajebavali za njega ceo peti razred, a on me toliko nervira, da ću mu drmnuti šamar. I + ono što me stalno podkačuje posle matematike. Ali, meni je drago to što ja znam da mu stanem da nogu da je više ne oseća. Da. A Nela mrzim, zato što umišlja da je neki, zato što me Marija zeza za njega, i zato što se naparfemiše k'o da je krenuo u diskoteku. Danas me je Beki gurnula da njega, i ja sma joj udarila šamar. Žao mi je, Beki! Morala sam.♪



Ta pesma budi u meni tako jedno ogromno tužno osećanje koje ja ne mogu da opišem. I ne želim. Ko ga oseća, oseća ga. A ko ne, baš me briga. Imam ispit iz klavira u petak, a u ponedeljak iz solfedja. Wish me good luck!♫

Kristina, budući sedmak.♪

P.S.Hoću kosu kao ova iz mog avatara!!!♫

https://weheartit.com/KrisVukovic

29∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sat Jun 08, 2013 5:56 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Dragi Dnevniče,

Odakle da počnem? Od vrištanja ili skakanja? Može slobodno da se bira! Ipak od vrištanja!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da mi je neko rek'o ne bih mu poverovala! Bethany Mota me je followala na twitteru i ja sam sad presrećna. Jooj, mrzi me da pišem. Raspustila sam se, položila klavir s 5, a sutra možda dobijete i detalje ako mi se bude pisalo! ∀phrodite's diary. - Page 2 364988687 ∀phrodite's diary. - Page 2 1848251145

Kristina, sada i zvanično budući sedmak.

https://weheartit.com/KrisVukovic

30∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Mon Aug 26, 2013 4:56 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Sometimes Life Sucks

You know that feeling?
When you're just waiting.
Waiting to get home, into your room,
close the door, fall into bad,
and just let everything out that you kept out all day.
That feeling of both relief and desperation.
Nithing is wrong.
But nothing is right either.
And you're tired.
Tired of everything, tired of nothing.
And you just want someone to
be there and tell you it's okay.
But no one's going to be there.
And you know you have to be strong
for yourself, because no one can fix you.
But you're tired of waiting.
Tired of having to be the one to fix yourself and everyone else.
Tired of being strong.
And for once, you just want it to be easy.
To be simple. To be helped. To be saved.
But you know you won't be.
But you're still hoping.
And you're still wishing.
And you're still staying strong and fighting,
with tears in your eyes.
You're fighting.

How I feel:

https://weheartit.com/KrisVukovic

31∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Fri Aug 30, 2013 6:13 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Dear Diary,

Evo me. Tu. Ponovo. Tužnija nego ikada. Sa suzama u očima. Plačući moj život. Sažaljevajući samu sebe. Samo želim neko da me zagrli i da mi kaže da je sve u redu. Ali nije u redu. Koliko puta ću ovako sedeti u sobi slušajući svaku tužnu pesmu koju sam ikada skinula na 'REPEAT'? Sve što ja želim jeste da se smejem. Iskreno. Želim da sve bude kao pre. Pre nego što su me svi zamrzeli zbog nečije greške i želje da bude neko. I sad mrzim samu sebe. I svaka osoba koju poznajem me verovatno mrzi. Jer sam za sve sada samo problem. Toliko dugo se ja pravim da sam srećna da sam danas ispovraćala sve te trenutke. Sama. Smejem se, a u sebi lijem suze. I tako non-stop. Zašto? Zašto baš ja? Kome sam šta skrivila? Sve što gledam je crno-belo. Nema više boja. To neću ni skrivati više. Ko hoće da me mrzi neka samo izvoli. Ja se ne stidim što sam ja ja. Ali se stidim što ovoliko plačem posle toliko vremena. To me ubija. Ubija i boli. Probada me u srce. Ne znam više ni šta da radim sa sobom. Ovo je jedan ogroman zaj*ban život koji ne želim nikome. Nikome ne želim da bude tužan i ovako da propada kao ja. Sada ću tešiti sebe palačincima, a onda ću ih ponovo ispovraćati. 'blago meni'.

Kristina

P.S. If you have to be a bitch than be. So I will.

https://weheartit.com/KrisVukovic

32∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sat Aug 31, 2013 10:52 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Nobody Really Cares How I Feel

Samo želim da me svi prihavte. Ne svi, ali bar porodica. Da mogu da me podnesu, da rpođu pored mene a da me ne pogledaju s mržnjom, i da mi njihov pogled ne kaže 'Skolni mi se s očiju, retarde!' A jel to mnogo? Previše? Samo to! Niko ne razume kako se ja osećam i kako ja želim da se osećam. Svako gleda svoje dupe. Trebalo bi to da razumem. Ali to mi je previše. Boli me glava od razmišljanja na ovaj način, od plakanja, povraćanja, mržnje prema sebi. Ne boli me samo glava. Boli me celo telo. Taman pomislim da je dan odličan, ali ne. Kakva bih ja to Kristina bila da me neko ne zamrzi bar malo jednom dnevno? Kakva? Ne bih bila ja. Ne bi postajala! Samo želim da me neko razume. U pravu su. To možda i jeste previše.

Kristina

https://weheartit.com/KrisVukovic

33∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sun Sep 01, 2013 12:20 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

People Change

Posle plakanja i povraćanja, i nakon što sam napisala ovde ono što sam napisala, odlučila sam da se smejem. Ali iskreno. Sve sam izbacila iz sebe i smejem se. Novi početak. Smejala sam se-iskreno, do pola 3 jutros, i sada se osećam odlično. Niko mi ništa ne može. Jača sam nego ikad. Upravo! I njaviše mi je prijalo to što sam mnoge ljude sinoć zeznula, a i oni su mene. Nisam želela da ti trenuci prođu jer sam se bojala da se nikad više neću osećati tako dobro. Tako svojom. Ali pogrešila. Nisam više tužna. Ne držim ništa u sebi. Sve govorim iskreno, i sa razmišljanjem naravno. Nikoga neću ignorisati, jer bi to bilo podlo posle svega što sam ovde napisala. Jer nisam kukavica, i ne bojim se nikoga. Vreme je za novi početak. Za novu godinu. Za novi smeh. Za novu mene. Niko me neće oneraspoložiti sada, pa čak ni to što sutra krećem u školu. Sećaću se jučerašnje večeri i reći ću se bi da sam jaka i nezavisna. Jer moram da krenem dalje.

Kristina

https://weheartit.com/KrisVukovic

34∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sat Sep 07, 2013 10:28 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Live Fast. Die Young. Be Wild. Have Fun.

MOJ ŽIVOT JE DIVAN. Toliko sam srećna i zadovoljna da skačem od sreće. Od slobode. Tek sad vidim da sve što sam proživela je bilo dobro iskustvo i da sam sad naučila nešto u životu. A sada toliko u uživam da mi je sve savršeno. Gotovo savršeno. Skačem, pevam, igram, smejem se, ništa nije kao pre. Sve je bolje. Lepše. Zanimljivije. Kao da gledam iz drugog ugla. I kad ljudi pogreše, ja se ne ljutim, ne vrštim na njih, nisam drska kao nekad. Opraštam. Razumem ih. Objašnjavam im. Želim da pomognem. KAKO JE LEPO BITI SLOBODAN!!! Život je zakon ako znaš kako da živiš. Ali očigledno svako mora da naiđe na neke prepreke u životu. Baš kao što sam ja naišla. To me je samo ohrabrilo da nastavim. AH! Prosto mi dođe da vrištim iz svog glasa od sreće.

A SAD NA REPEAT.



Got 2 Luv U

Kristina

https://weheartit.com/KrisVukovic

35∀phrodite's diary. - Page 2 Empty Re: ∀phrodite's diary. Sat Sep 21, 2013 3:51 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

I Told Her Everything.

Rekla sam joj. Sve. Kako se osećam, kako mislim, spavam, jedem, dišem i živim. Rekla je da će ostati među nama. Verujem joj. Nemam drugog izbora.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum