You are not connected. Please login or register

~but at least we'll look into the same ocean.

Go down  Message [Page 1 of 1]

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~but at least we'll look into the same ocean. 4191362722

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Love's the funeral of hearts
And an ode for cruelty
When angels cry blood
On flowers of evil in bloom

The funeral of hearts
And a plea for mercy
When love is a gun
Separating me from you
Dragi dnevniče,
previše sam glupa za ovaj život. Potrebno mi je pola sata da izdvojim učenje u vezi geografije i tehničkog (to trebam odgovarati u ponedeljak), ali toliko sam lenja da mi se ne da ustati sa računara i uzeti knjigu. Yep, znamm, sramota, žalosno.. Inače, život mi je d.o.s.a.d.a.n. sam od sebe. Sva sreća što su tu Marija, Milica i Adna. Bez njih bi se takoo smorilaa.. a već se počinjem smarati, pošto su sve tri negde nestale. U zadnje vreme ne slušam ništa od muzike.. šteta, pošto se osramotim svaki put kad mi neko pusti neku pesmu a ja ne znam koja je to. Umesto da budem srećna što počinje raspust, ja sam pomalo razočarana jer želim što pre isprobati srednjoškolske dane, upoznati nove prijatelje i početi vežbati svoj posao iz snova, hehe. Za one koji ne znaju koju ću školu da upišem, sada će da znaju. Medicinska, za zubara. Hmm, šta još.. nestala mi je sva inspiracija zbog Nine. Probila mi je bubnjiće i upravo sad priča o nekim bubrezima i šemama.. i ispušta neke zvukove kao da se jebe. Boželimubož.

Blah, šta da napišem? Ne znam više.. ne dešava se ništo zanimljivo u mom životu.
xoxo Sarah.

P.S. Mrzim pisati dnevnike.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum