You are not connected. Please login or register

Will Smith objašnjava zašto je kćerki dozvolio da obrije glavu

+2
Nora
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Will Smith objašnjava zašto je kćerki dozvolio da obrije glavu SIPA_sipausa30081698_000004
Zvezda filma “Ljudi i crnom III” kaže da želi da njegove kćerke shvate kakav uticaj neke od odluka mogu imati na njihovo telo.
Will Smith objašnjava zašto je kćerki dozvolio da obrije glavu Sipa00637351000004
U intervjuu za časopis Parade, njega su upitali za Willovin ekscentričan stil. “Dozvolili smo Willow da odseče svoju kosu”, rekao je. “Kad imate devojčicu, pitate se na koji način da je naučite da kontroliše svoje telo? Ako je naučim da ja vodim računa može li ona da menja frizuru ili ne, ona će me zameniti nekim drugim čovekom kad se otisne u svet.”
Will Smith objašnjava zašto je kćerki dozvolio da obrije glavu Sipasipausa3008169100006
Will misli da će odluke njega i njegove supruge omogućiti da će Willow znati da razmišlja za sebe kad jednog dana bude imala dečka. “Kad jednom ode u svet, ona će biti pod svojom komandom. Ona se uči da sama donosi odluke.”

izvor:bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Podržavam njegov stav. Mislim da djeci ne treba braniti tako banalne stvari.

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ hiatus wrote:Podržavam njegov stav. Mislim da djeci ne treba braniti tako banalne stvari.
Slažem se.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

I on sebe smatra roditeljem?
O bože sačuvaj -.-

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ hiatus wrote:Podržavam njegov stav. Mislim da djeci ne treba braniti tako banalne stvari.

slazem se

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ispravno je sxto tako radi...ali brate,i mala preteruje

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum