You are not connected. Please login or register

somewhere over the rainbow.. ★

Go down  Message [Page 1 of 1]

1somewhere over the rainbow.. ★ Empty somewhere over the rainbow.. ★ Sat Jun 02, 2012 10:41 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

somewhere over the rainbow.. ★ Tumblr_m3rlgvpvyy1r02ej7o4_250
♪Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall

2somewhere over the rainbow.. ★ Empty Re: somewhere over the rainbow.. ★ Sat Jun 02, 2012 12:04 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

somewhere over the rainbow.. ★ Tumblr_m3ohorroNL1r41yu0o1_500_large

f*ck yea!

3somewhere over the rainbow.. ★ Empty Re: somewhere over the rainbow.. ★ Sat Jun 02, 2012 12:14 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

somewhere over the rainbow.. ★ Tumblr_lx960rbzz81qcri28o1_1280_large

Prije svega, voljela bi se predstaviti iako mi svi znate ime. ;) Zovem se Nora i imam 16 godina. Rođena sam i živim u Zagrebu. Idem u opću gimnaziju i voljela bih postati neurokirurg. Imam starijeg brata. Optimist sam i vjerujem da je svako zlo za neko dobro. Također vjerujem u reinkarnaciju. Iako sam upisana u katoličku crkvu vjeru ne prakticiram. Najveća želja mi je putovati, obići svijet i favršiti fakultet. Grad iz snova za mene je London, naravno. Uzor mi je uvijek bio, i biti će moja tata <3 ;) Vooolim jesti :P Iako mnogi misle da zapravo uopće ništa ne jedem. Zato za njih stoji ona slika gore ^^ (: Imam dečka s kojim sam još od 11 mjeseca. Njegovo ime je Ivan. Hm.. šta još reći? Volim sve što vole i mladi. Zabavljati se, družiti s prijateljima, raditi sr*nja po školi i izvan nje, dovoditi starce do ludila.. ;)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum