You are not connected. Please login or register

Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Sun Jun 24, 2012 5:33 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Snooki

Roditelji širom Amerike su već neko vreme užasnuti izjavama buduće majke Nicole Snooki Polizzi, a njene poslednje izjave o bebi orgazmu i seksu u toku sna samo idu u prilog brojnim komentarima da Snooki nije spremna za materinstvo.

Zvezda rijalitija Jersey Shore, poznata po svojim opijanjima pred kamerama, kao i neretkim pokazivanjem grudi i međunožja, koja je inače u drugom stanju za Us Weekly izgovorila je tonu budalaština.

No, krenimo redom. Snooki je prvo komentarisala orgazam.

“Čitala sam da bebe mogu da osete orgazam. Šta li misle o o tome? Da li vide nešto kao dugu i jednoroga?”, zapitala se Snooki, a onda nastavila sa svojim bizarnostima. “Beba je verovatno napaljena. Tokom seksa verovatno govori “Yeah, mama”.”

Ali, ni ovde nije kraj njenim nebuloznim izjavama. Rijaliti zvezdica otkrila je javnosti detalje njenog seksa u snu.

“Jednom sam u snu imala seks. Kada sam se probudila, shvatila sam da zapravo imam seks. Jionni je radi to dok sam spavala”, otkrila je Snooki.

Da li su ovo njene najbizarnije izjave do sada?

Izvor: Tračara. com

2Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Sun Jun 24, 2012 8:10 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Hahaha xDD Koja ludača.

3Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Sun Jun 24, 2012 11:32 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

OMG -.- Koji debil xD

4Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Sun Jun 24, 2012 8:38 pm

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Ja ne verujem da je baš tako rekla, ali okej.
Devojka je skroz luda i zato je obožavam.

http://kazandmatt.tumblr.com

5Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Sun Jun 24, 2012 9:20 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

“Jednom sam u snu imala seks. Kada sam se probudila, shvatila sam da zapravo imam seks. Jionni je radi to dok sam spavala”
"Tokom seksa verovatno govori “Yeah, mama”
Hahahahahahahah OMG!
Ona definitivno nije spremna za majčinstvo.

6Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Mon Jun 25, 2012 6:17 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Da,definitivno nije spremna da bude majka
Ona je na mentalnom nivou teletabisa

7Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Empty Re: Snooki o bebi orgazmu i seksu u snu! Mon Jul 02, 2012 8:50 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum