You are not connected. Please login or register

Shakira ponovo sa Pitbullom!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jun 25, 2012 4:05 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Shakira ponovo sa Pitbullom! Shakira

Shakira je rešila da ponovo udruži snage sa Pitbullom, sa kojim je prošle godine uradila pesmu Rabiosa.

Pesmu Get It Started su producirali AfroJack i RedOne, a juče je se pojavila na internetu. Očekuje se da će se naći na Pitbullovom albumu Global Warming, koji će se naći u prodaji do kraja godine, dok Shakira vredno radi na svom novom albumu, koji će izdati pred sam kraj 2012. godine.

Poslušajte pesmu. Da li vam se dopada?


Izvor:tracara.com

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Re: Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jun 25, 2012 6:24 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nisam poslusxala celu pesmu ali ovo sxto sam chula zvuchi odlichno :)

3Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Re: Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jun 25, 2012 8:33 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Niti ovaj video ne radi. Valjda je pjesma ok pošto je Pitbull radio na njoj ;)

4Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Re: Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jun 25, 2012 8:33 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Svidja mi se pesma

5Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Re: Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jun 25, 2012 10:08 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

~ hiatus wrote:Niti ovaj video ne radi. Valjda je pjesma ok pošto je Pitbull radio na njoj ;)

6Shakira ponovo sa Pitbullom! Empty Re: Shakira ponovo sa Pitbullom! Mon Jul 02, 2012 8:56 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum