You are not connected. Please login or register

Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Thu Jun 28, 2012 3:07 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina 2rd846g

Danas vam u rubrici Iz naftalina donosimo jednu od trenutno najpopularnijih pevačica na planeti Rihannu. Danas ceo svet za nje pesme, njeni spotovi se prepričavaju, a za njene koncerte širom sveta uvek se traži karta više. Ali, pogledajte kako je RiRi izgledala dok je još bila anonimna devojčica sa Barbadosa.

Na školskoj priredbi, kada joj je bilo 15 godina, Rihanna je otpevala pesmu Mariah Carey Hero. Ispod ovog snimka na YouTubeu, koji ima skoro 4 miliona pregleda, mogu se pročitati komentari da je Rihanna tada mnogo bolje zvučala.


Izvor:tracara.com

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Re: Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Thu Jun 28, 2012 4:21 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Basx je bila slatka ovde...na pochetku pesme je dosta dobro pevala ali na samom kraju OCAJNO

3Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Re: Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Thu Jun 28, 2012 6:29 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Baš je slatka.:) Mrzi me ovo slušat xP

4Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Re: Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Thu Jun 28, 2012 10:47 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bas je bila slatka

5Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Re: Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Thu Jun 28, 2012 10:04 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A joj, kako je slatka *-* <333
i stvarno odlično pjeva <33 :))

6Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Empty Re: Iz naftalina: Rihanna sa 15 godina Tue Jul 03, 2012 10:56 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum