You are not connected. Please login or register

Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Thu Jun 28, 2012 10:13 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Tom-cruise-katie-holmes

Šokantne vesti koje niko nije očekivao!

Jedan od najskladnijih holivudskih parova, Katie Holmes i Tom Crusie rešili su da se razvedu! Sudeći prema mnogojnim izvorima američkih tabloida, Katie će papire za razvod podneti sutra, ali šta je dovelo do ovakvog razvoja situacije nije poznato.

Tom je, navodno, onaj koji je inicirao razvod, a Katie će se sutra iseliti iz njihove zajedničke kuće u novi stan. Razvod još uvek nije ozvaničen, ali će se to definitivno dogoditi narednih dana. Katie i Tom venčali su se 2006. godine i imaju ćerku Suri. Pripadnici su sajentološke crkve.

Izvor: Tračara. com

2Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Fri Jun 29, 2012 12:17 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Baš mi je žao.Baš su bili slatki.:(

3Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Fri Jun 29, 2012 12:21 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Iako ni Toma ni Kate ne volim, bili su divan par. Žao mi je. :/

http://kazandmatt.tumblr.com

4Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Fri Jun 29, 2012 2:34 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Baš sam se iznenadila kad sam vidjela ovu novost. Oni su baš slatki zajedno ;))

5Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Fri Jun 29, 2012 4:38 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja ne mogu da verujem...

6Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Fri Jun 29, 2012 9:03 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jao bas mi zao :/

7Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Empty Re: Razvode se Tom Cruise i Kate Holmes! Thu Jul 05, 2012 7:52 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum