You are not connected. Please login or register

Ima 10 kila više i baš ju briga!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Ima 10 kila više i baš ju briga! Fri Jun 29, 2012 9:05 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Mlada glumica u zadnjih nekoliko godina gubila je i dobivala na kilaži radi uloga u fimovima
Ima 10 kila više i baš ju briga! Mila-kunis-august-glamour-01

Mila Kunis mlada je hollywoodska nada kojoj mnogi predviđaju uspješnu filmsku karijeru. Porijeklom Ukrajinka, mlada glumica osim svojim britkim humorom pažnju plijeni i odličnim izgledom.
Ima 10 kila više i baš ju briga! Mila-kunis-august-glamour-02

Za časopis Glamour progovorila je o općenitim temama, između ostaloga i o svojoj kilaži.
'Kada sam smršavila za film 'Crni Labud' svi su vikali kako sam premršava, a sad kada sam povratila svoju normalnu kilažu svi su se raspisali o mome problemu s težinom' rekla je mlada glumica.

Za ulogu balerine u 'Crnome Labudu' jela je samo porcije veličine njezine šake, a nedavno je za potrebe snimanja novoga filma nabacila nekoliko kilograma. 'Ovo je moja normalna težina, onako mršava osjećala sam se loše' rekla je Mila, a mi ju potpuno podržavamo.
Ima 10 kila više i baš ju briga! Mila-kunis-august-glamour-03

Izvor: Dnevnik. hr
Slike: JustJared. com

2Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Fri Jun 29, 2012 9:08 pm

Demigod

Demigod
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Predivna je :* :3

3Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Fri Jun 29, 2012 10:12 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Divna je *.*

4Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Fri Jun 29, 2012 11:38 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

ma predivna je i sa 10 kila viška.*-* osim toga, najbitnije je da je ona sretna.<33

5Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Sat Jun 30, 2012 12:38 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Izgleda savrsxeno

6Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Sat Jun 30, 2012 10:25 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Predivna jeee *_____*

7Ima 10 kila više i baš ju briga! Empty Re: Ima 10 kila više i baš ju briga! Thu Jul 05, 2012 7:55 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum