You are not connected. Please login or register

Glumom protiv napada panike

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Glumom protiv napada panike Empty Glumom protiv napada panike Wed Jul 11, 2012 4:24 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Glumom protiv napada panike Ema475

Američka glumica Ema Stoun, čiji se film ‘Čudesni Spajdermen’ trenutno prikazuje u bioskopima, otkrila je da je kao devojčica imala jake napade panike i teskobe koje je pobedila uz pomoć glume.

‘Prvi napad panike imala sam sa osam godina. Moja mama nije smela da ostavlja poruke u mojoj kutiji sa užinom jer bih se odmah setila nje i poželela da pobegnem iz škole kući. I stalno sam bila bolesna’, ispričala je dvadesettrogodišnja glumica.

Ema je išla na terapije koje su joj delimično pomogle, a pravi lek je pronašla kada je dobila ulogu u školskoj predstavi. Nastup na pozornici pomogao joj je da stekne samopouzdanje.

‘U početku mi je bilo veoma teško da idem na probe jer nisam želela da se odvajam od majke, ali onda sam se setila kako se dobro osećam na pozornici. Upoznala sam ljude poput sebe, koji vole iste stvari kao ja. Pozornica je postala mesto na kojem sam mogla da se izrazim i budem svoja’, kazala je glumica koja je sa 14 godina nagovorila roditelje da joj dozvole da napusti školu i posveti se glumačkoj karijeri.

‘Gluma je dala smisao mom postojanju. Želela sam da zasmejavam ljude. Humor je bio moj hobi. Naučio me kako da se nosim sa životnim udarcima’, ispričala je Ema koja je u vezi s kolegom iz ‘Čudesnog Spajdermena’ Endruom Garfildom.


Gloria.rs

2Glumom protiv napada panike Empty Re: Glumom protiv napada panike Wed Jul 11, 2012 8:54 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A dusxica,i ja sam bila bolesxljiva kad sam bila mala
Basx mi je drago da je prevazisxla taj problem sa napadima <3

3Glumom protiv napada panike Empty Re: Glumom protiv napada panike Wed Jul 11, 2012 7:50 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Drago mi je da jeprevazišla taj problem <3

4Glumom protiv napada panike Empty Re: Glumom protiv napada panike Tue Jul 31, 2012 3:05 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lock!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum